Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine te-a adus pe serverul cs.u-s.ro?
#16
Dj cu Danutza m-au adus pe cand era serverul acolo unde stateam.

Reply
#17
pe mine ma corupt cla cu usb sa joc pe server . iam auzit pe naveta ca jucau cs pe u-s si am zis sa joc si eu cu toate ca jucasem si inainte dar nu avea acelasi farmec . parca joc jocul cu alta placere cand cunosc anumite persoane de pe server . cred ca prin 2010 prin octombrie am inceput sa joc si imi aduc aminte ca aveam lag si imi dadeau adminii ban , muream de ciuda dar le umpleam congelatoarele cu carne Smile)))) si acum am ajuns si eu la randul meau sa mi se umple si mie congelatorul Smile)))
Reply
#18
Bogdanel mi-a facut intrarea pe server Big Grin
Reply
#19
tilicar mi-a zis de serverul asta Big Grin
Reply
#20
Pai , pe mine nu m-a adus cineva special.
La noi in Barlad este jucat serverul vostru , sau a fost.Din vorba in vorba eu cu prietenii mei ne-am luat cu cs-ul si unu s-a trezit sa spuna " Eu am jucat pe cs-u-s.ro" si am zis,sa incerc .
Reply
#21
eu am auzit de serverul asta prin 2007 de la Catalin, stateam atunci prin T9 Smile) iar el venea pe la Marian O. si mi`a zis de server dar nu puteam intra pe el atunci pt k erau porturile inchise in tudor. Anul asta m`am apucat iar de cs dupa ce facusem pauza o perioada de juma de an, asa ca prin februarie (cred) am intrat pentru prima data pe cs.u-s.ro, i`am dat add la favorite si e singurul server pe care il am la "favorite" si pe care joc cs. Pacat k nu stau in iasi sa mai pot iesi si eu cu cei de pe server la o miscare/bere/etc Smile
Reply
#22
parca smantanous (leutz) m-a adus prin massuri pe messenger si pe la scoala imi spunea de serveru asta!
Reply
#23
le Verde m-a adus pe server ! Tongue
Reply
#24
multi ani inainte serverului si comunitatii!
eu am fost adus prin 2010 vara de bunelu. contu pe forum l`am facut la vreo jumate de an dupa Smile. si de atunci aici am jucat cs.
Reply
#25
o fata, se stie ea.
Reply
#26
Smile

Izaaa, care stia de la Lorri, care stia de la VerDe Smile
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#27
Jucam cu toata brigada din cartier prin 2007-2008 jucam la sala,acasa depinde.
Dar nu prea jucam serios,pe atunci.
recunosc ca esti pro st dar nu inseamna ca ma vei pros ti tu ..
Reply
#28
eu am fost adus de jamin...si il urasc ptr trb asta, mai ales ca am recunoscut :mrgreen:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)