CS.U-S.RO

Full Version: Cine te-a adus pe serverul cs.u-s.ro?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Spune-ne pe scurt povestea ta cum ai ajuns pe server si apoi in aceasta comunitate! :mrgreen:

Eu am fost adus de danutzZ, am fost colegi de clasa cu el si sss(celalalt Cezar Big Grin ).
pe mine vantu Tongue .... cautam intr`o seara servere .... si am intrat asa la deruta ( era fy_snow) ... mi`o placut ca mergea bine ( nu era lag)
pe mine JaMMiN !!! :mrgreen:
pe mine din cate imi aduc aminte Andei Chirila (darcklan)... eu jucam cs cu buti Smile) si intr-o seara in ajun de craciun a intrat pe server de la mine..am vazut..am spus k vreau si eu si mi-a inregistrat serverul la favorite.. Big Grin ... asta se intampla acum 3 ani..

ps: andrei, cata salata boeuf ai mancat atunci? Smile)))))
ikks, mia spus de server pe cand era pe lan, stiu ca mergeam la o sala de net si jucam pe acolo... asta se intampla prin 2005 cred
sss...era prin 2009 cand am decis sa joc cs, am jucat cateva luni pe sv luate de pe net la nimereala, apoi dupa mai multe invitatii si vrajeli de-a lu' domnu sss am decis sa intru si pe u-s (era prin decembrie 2009)...au urmat apoi inca vreo 6 luni de acomodare si multa reclama si vorbe de bn despre forum.u-s.ro (socializari, fotbal etc etc), moment in care am aj in iunie 2010 sa ma inregistrez si pe forum Smile...no cam lunga povestea Wink)
hmm se intampla prin aprilie 2008 .adus de un vecin pacat ca s o lasat de cs.. ii calugar acum baetu Smile)))
pe mine ma corupt cla .... asta era prin 2010. Big Grin auzisem ca jucau mai multi din metropola si de atunci joc pe usBig Grin
ZuZana, inainte de cupa de 2v2 din iarna xD
Pfff nu-mi aduc aminte cine m-a adus pe servar exact !!! Posibil Ghiaur- M. Bogdan. Eu am jucat cs 1.6 pe doar 2 servere din Iasi de cand ma stiu . 1. vdo 2. cs.u-s.ro Big Grin Am jucat cs 4 5 6 luni apoi pauza ... 3 4 5 luni dar am revenit de fiecare data pe us. Contul pe forum l-am facut tarziu. Bunelu a fost adus de catre mine si alti 2 3 jucatori !!!!
sincer nu imi amintesc .. a trecut prea mult timp Smile dar cred k am aflat de server de pe net anu 2007 .. :lol:
Am fost adus pe server de catre Bogdanel. Era serverul la vila pe atunci.

Amalia, sa ii dea Dumnezeu sanatate mamei tale ! Am mancat asa cateva linguri de pofta, apoi jumate de lighean de foame :lol: :lol: :lol:
Iza m-a corupt cu biscuiti.Dupa care am fost la gratar si am inceput sa va cunosc!
smantanosu Wrote:hmm se intampla prin aprilie 2008 .adus de un vecin pacat ca s o lasat de cs.. ii calugar acum baetu Smile)))

Toti din Barlad v-am adus eu prin intermediul salii de net Olimp, de acolo am imprastiat vestea.
Eu nu stiu cine m-a adus pe server, ca am fost in primii 10 cred ca. Chiar nu imi dau seama cum am ajuns pe u-s.
Cei mai vechi din cei care ii cunoasteti voi sunt: dj, danutza, mihai - care sunt aproape de la inceput apoi ikks, catalin, Oq -> care au venit in 2006, serverul a fost public in 15 aprilie 2005. In 2003-2005 a functionat doar in reteaua mea, deci sv face 9 ani pe 15 decembrie.
Pages: 1 2