Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine joaca: clan vs clan ?
#16
E bun o sa jucam 2 meciuri intr-o zi Wink vedem noi Bft all
#17
Clan liderul celor de la [str16] sa posteze aici sa stabilim cand o sa jucam meciul!!!yo zic marti la 21!!Dupa asta o sa programam si cu |h8|.Spuneti daca va convine marti la 21??Bft
#18
ANUNTZ !!!

Saptamana asta va mai las sa va programatzi meciurile cum vretzi...in ce zi vretzi si al ce ora vretzi

de saptamana viitoare va voi programa eu meciurile...ora si data vor fi postate pe forum cu 3 zile inainte...cine nu se va prezenta pierde...dak nici unul dintre clanuri nu se prezinta pierd aman2; nu se amana nici un meci si nici nu se rejoaca...cupa este 5 on 5...dak navetzi oameni putetzi juca si 1 on 5
#19
mi se pare cel mai corect asa .....ASA SUNT TOATE CAMPIONATELE .......ca dak e dupa noi terminam la REVELION CAMPIONATUL
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#20
sa stabilit...alte comentarii la discutzii despre campionat

aici ii despre programari
#21
Astept clan lideri clanurilor "hate me" si "str16" sa dea add la steam id:gogu sau YM brazilyanu_no1 k sa programam meciurile!!!doar noi am ramas sing care nu am jucat!!Bft
#22
Sa stabilit *[Ss]* vs str16 joi la ora 21!!!Bft
#23
ZIc asa *[Ss]* vs "Hate me" duminica ora 22.e ok???
#24
de joi pana marti sunt plecat din tara Sad...doar marti seara cand vin sa jucam...

sau azi H8 sa joace cu sdk si str16 si miercuri cu *SS* ce zici?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#25
ba cand vrei sa se joace meciu ....e bun joi la ora 21:00 pe de_dust2Big Grin Big Grin id meu blackmen_232000
[sDk]* vs -[str16]-
#26
blak Wrote:ba cand vrei sa se joace meciu ....e bun joi la ora 21:00 pe de_dust2Big Grin Big Grin id meu blackmen_232000
[sDk]* vs -[str16]-

joi la 21 jucam cu ss ma
#27
Deci *[Ss]* vs -[str16]- joi la ora 21:00 mapa de_train!!Bft
#28
MIERCURI ORA 21.00

|H8| me > VS *sDk*
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#29
danutzZ Wrote:MIERCURI ORA 21.00

|H8| me > VS *sDk*

are meciu u-s la 20 si 21...nu se poate

si pe viitor inainte sa mai programatzi meciuri asha aiurea..mai uitatziva si la ce so mai programat
#30
22 atunci.numai sa jucam....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)