Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine incearca?:X
#1
Haideti frate mai deschidetzi si voi un topic....in care sa vedem un ban/unban...o alta discutie.....k m-am pliktisit sa citesc numa bancuri de pe forum....credeam k sunteti mai vorbareti..... :lol: :lol: :mrgreen:
#2
i-am dat eu mai multe deja Wink)
#3
Hai mah k nu merit asa ceva...k doar nu am faqut nikBig GrinBig GrinBig Grin :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si oricum ms ptr conversatieSmile mai dati reply:X
#4
reply
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
darkclan Wrote:reply
:lol: :lol: :lol: :lol: quote reply
#6
:lol: :lol: pai am gresit cu ceva?

a zis omu sa mai vada cate un ȚreplyȚ uite ca i-am dat reply :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
reply
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
+1
#9
+2

#10
nu da nimeni +3?Smile)
#11
SoSweet Wrote:nu da nimeni +3?Smile)

+4 :lol: :lol:
#12
BRavo vladeeeeee! ai castiga 1 mil euro ptr al 1000 post pe acest forum....! Felicitari...
#13
va rof frumos inchideti topicul ca nu are un subiect de baza care sa intereseze pe toata lumea




CLOSE TOPIC ! ! !
#14
chiar nu inteleg rostul acestui topic
cu fiecare post si cu fiecare gluma zisa....sosweet ajuti la cresterea gradului de antipatie pt tine din partea tuturor

close it...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#15
asta am intalnit de multe ori.. copii redusi mintal ca sosweet (scz de acuze) .. a facut o cerere de admin.. nu i s-a aprobat... a mai facut n cereri .. au fost respinse.. si s-a gandit el ca daca baga coduri poate o sa ia admin ca el e "zeu " in ale cs-ului... nu am suportat niciodata un om care nu intelege cand este respins... asa ca .. sunt mii de servere... cautare placuta


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)