CS.U-S.RO

Full Version: Cine incearca?:X
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

Guest

Haideti frate mai deschidetzi si voi un topic....in care sa vedem un ban/unban...o alta discutie.....k m-am pliktisit sa citesc numa bancuri de pe forum....credeam k sunteti mai vorbareti..... :lol: :lol: :mrgreen:

Guest

i-am dat eu mai multe deja Wink)

Guest

Hai mah k nu merit asa ceva...k doar nu am faqut nikBig GrinBig GrinBig Grin :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si oricum ms ptr conversatieSmile mai dati reply:X
reply
darkclan Wrote:reply
:lol: :lol: :lol: :lol: quote reply
:lol: :lol: pai am gresit cu ceva?

a zis omu sa mai vada cate un ȚreplyȚ uite ca i-am dat reply :lol: :lol:
reply

Guest

+1
+2

Guest

nu da nimeni +3?Smile)
SoSweet Wrote:nu da nimeni +3?Smile)

+4 :lol: :lol:

Guest

BRavo vladeeeeee! ai castiga 1 mil euro ptr al 1000 post pe acest forum....! Felicitari...
va rof frumos inchideti topicul ca nu are un subiect de baza care sa intereseze pe toata lumea




CLOSE TOPIC ! ! !
chiar nu inteleg rostul acestui topic
cu fiecare post si cu fiecare gluma zisa....sosweet ajuti la cresterea gradului de antipatie pt tine din partea tuturor

close it...
asta am intalnit de multe ori.. copii redusi mintal ca sosweet (scz de acuze) .. a facut o cerere de admin.. nu i s-a aprobat... a mai facut n cereri .. au fost respinse.. si s-a gandit el ca daca baga coduri poate o sa ia admin ca el e "zeu " in ale cs-ului... nu am suportat niciodata un om care nu intelege cand este respins... asa ca .. sunt mii de servere... cautare placuta
Pages: 1 2