Poll: Cine este vinovat de rezultatele proaste la BAC?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Presedintele
0%
0 0%
2. Ministerul Invatamantului
17.39%
4 17.39%
3. Parintii
0%
0 0%
4. Internetul, Jocurile & Mass-media
8.70%
2 8.70%
5. Elevii
73.91%
17 73.91%
6. Subiectele
0%
0 0%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine este vinovat de rezultatele proaste la BAC?
#1
:? Confusedhock: Confusedhock: :? :| :| :arrow: :arrow: Idea
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#2
Cu siguranta elevul.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
Fuego e de vina ..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#4
mama omida Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#5
E aiurea ce se intampla da ce sa zic parca pe vremea mea cand eram mai micutz nu era frate democratia asta la elev, copil ,adolescent cum vreti sa ii ziceti. Eu ,vin vai de capu meu, de la munca la 12 noaptea dupa 12 ore de munca si ei is gasca cate 5-8 plozi care trag dintr-un joint si rad ca gastele unii la altii. Daca ii intrebi de sanatate te iau ei cu lucruri de genu "Ce sefu nu ai treaba ...." ce sa mai zicem de bac prafff si mai avem pretentii de locuri de munca cu salarii de alea colosale Smile).......au fost praf si pulbere la bacu asta :-j....
#6
AM LUAT BACU, bafta playaaaa!
#7
Felicitari fa ! Weekend-ul asta la cabana la Alex, sa speram ! Sa nu te aud ca nu poti veni Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
fuegoo =)))))))))))
#9
Vinovat ??? "au fost subiectele prea grele" Smile) ca doar nu o sa recunoasca vreo unu ca l`a durut undeva de bac ... cum zicea si Sufletzell: elevii au alte interese si cu sigurnata nu scoala
#10
''Ministerul Invatamantului'' voi chiar ati votat ca vinovatii sunt cei de la minister ? :lol: lol...mai bine tac ca sa nu fiu rautacios
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#11
elevii is de vina, atata timp cat sunt copii ce iau bacul cu 10, 9, 8 si 7 nu vad de ce problema ar fi alta. tu cand ai picat bac-ul, vrei sa zici ca te-a oprit ministerul de la invatat? sau nechefu, lenea sau dezinteresu ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#12
normal ca elevii sunt de vina , in loc sa invete pt bac au jucat cs ca mine si au luat bacul din parti Sad
#13
k.4.k.4. Wrote:normal ca elevii sunt de vina , in loc sa invete pt bac au jucat cs ca mine si au luat bacul din parti Sad
n-ai luat bacu ???
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#14
Junkyard Wrote:
k.4.k.4. Wrote:normal ca elevii sunt de vina , in loc sa invete pt bac au jucat cs ca mine si au luat bacul din parti Sad
n-ai luat bacu ???
NU da il iam in toamna 100 % daca nu mai joc cs Smile

Ps. trebuie sa imi dati ban 1 luna inainte de bac sa pot invata
#15
pai dati-i de pe acu Smile)) ca prinde bn. daca nai invatat k4 teai tinut numai de gratare , baute si asa mai departeSmile)))))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)