Poll: Cine este vinovat de rezultatele proaste la BAC?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Presedintele
0%
0 0%
2. Ministerul Invatamantului
17.39%
4 17.39%
3. Parintii
0%
0 0%
4. Internetul, Jocurile & Mass-media
8.70%
2 8.70%
5. Elevii
73.91%
17 73.91%
6. Subiectele
0%
0 0%
Total 23 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cine este vinovat de rezultatele proaste la BAC?
#16
Părinţii pentru că nu-i supraveghează cum trebuie, după care, elevii, care au impresia că dacă ai admis sau nu acest examen este tot una.

#17
k.4.k.4. Wrote:NU da il iam in toamna 100 % daca nu mai joc cs Smile

Ps. trebuie sa imi dati ban 1 luna inainte de bac sa pot invata

pai din cate stiu eu sunt multi care joaca pe cs.u-s.ro, si nu numai ca au luat bacul dar au luat si cu note foarte bune..

Pentru bacalaureat e nevoie de 30 zile de invatat pe bune. si nimic mai mult, adik te inchizi in casa, cumperi 2 pachete de cafea si dai batai. Citesti odata tot, mai citesti odata tot, dupa care te apuci sa inveti mecanic, loghic etc..pt cei cu memorie vizuala.. subliniat, colorat.. etc ..

ATAT TREBUIE SA FACA UN ELEV PENTRU BACALAUREAT, SA AIBA VOINTA 30 ZILE. BINEINTELES FARA CALCULATOR, PENTRU CA TE PUI 5 MINUTE LA CALCULATOR SI SE FAC 5 ORE.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#18
In primul rand parintii care nu-si mai tin copii din scurt si pe urma elevii ca nu mai invata nimc la scoala se duc acolo mai mult pentru parada modei si pentru alocatie normal .
Adminul "ASA" pentru cei care nu ma cunosc !!!!

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#19
gh0st Wrote:
k.4.k.4. Wrote:NU da il iam in toamna 100 % daca nu mai joc cs Smile

Ps. trebuie sa imi dati ban 1 luna inainte de bac sa pot invata

pai din cate stiu eu sunt multi care joaca pe cs.u-s.ro, si nu numai ca au luat bacul dar au luat si cu note foarte bune..

Pentru bacalaureat e nevoie de 30 zile de invatat pe bune. si nimic mai mult, adik te inchizi in casa, cumperi 2 pachete de cafea si dai batai. Citesti odata tot, mai citesti odata tot, dupa care te apuci sa inveti mecanic, loghic etc..pt cei cu memorie vizuala.. subliniat, colorat.. etc ..

ATAT TREBUIE SA FACA UN ELEV PENTRU BACALAUREAT, SA AIBA VOINTA 30 ZILE. BINEINTELES FARA CALCULATOR, PENTRU CA TE PUI 5 MINUTE LA CALCULATOR SI SE FAC 5 ORE.

Asa o sa fac gh0st ca vreau dupa ce dau bacul sa ajung oleaca prin Roma (italia) sa acum pana in august o sa vin vreo cateva zile sa vad cum sta treaba . Ms de sfaturi , o sa ma apuc de invatat de saptamana viitoare .
#20
k.4.k.4. Wrote:
gh0st Wrote:
k.4.k.4. Wrote:NU da il iam in toamna 100 % daca nu mai joc cs Smile

Ps. trebuie sa imi dati ban 1 luna inainte de bac sa pot invata

pai din cate stiu eu sunt multi care joaca pe cs.u-s.ro, si nu numai ca au luat bacul dar au luat si cu note foarte bune..

Pentru bacalaureat e nevoie de 30 zile de invatat pe bune. si nimic mai mult, adik te inchizi in casa, cumperi 2 pachete de cafea si dai batai. Citesti odata tot, mai citesti odata tot, dupa care te apuci sa inveti mecanic, loghic etc..pt cei cu memorie vizuala.. subliniat, colorat.. etc ..

ATAT TREBUIE SA FACA UN ELEV PENTRU BACALAUREAT, SA AIBA VOINTA 30 ZILE. BINEINTELES FARA CALCULATOR, PENTRU CA TE PUI 5 MINUTE LA CALCULATOR SI SE FAC 5 ORE.

Asa o sa fac gh0st ca vreau dupa ce dau bacul sa ajung oleaca prin Roma (italia) sa acum pana in august o sa vin vreo cateva zile sa vad cum sta treaba . Ms de sfaturi , o sa ma apuc de invatat de saptamana viitoare .




Ia si invata, ca nu-i greu ,eu unul sincer am facut prega la romana si la istorie... si am prins foarte usor, la bac a fost usurel, mai ales ca dai romana geogra si istorie!!!!!!!!
#21
Eu unul nam facut pregatire la nic si tot mi sa parut usor bacu :X:X:X::X:X
#22
e bine ca avem 20 de oameni activi pe forum :roll:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#23
eu o sa mai intru pe forum sa vad ce mai este cate 5 min pe zi iar pe server mai raut de acum pana o sa dau bakul
#24
k.4.k.4. Wrote:eu o sa mai intru pe forum sa vad ce mai este cate 5 min pe zi iar pe server mai raut de acum pana o sa dau bakul

daca il pici , nu o sa mai intri nici pe forum si nici pe server pentru ca te banez.
#25
nu`l amenintza asa tare ... trebuie incurajat nu fortzat Tongue
Un prieten rar trece .... tu nu`l observi macar ...
#26
Zuzu Wrote:
k.4.k.4. Wrote:eu o sa mai intru pe forum sa vad ce mai este cate 5 min pe zi iar pe server mai raut de acum pana o sa dau bakul

daca il pici , nu o sa mai intri nici pe forum si nici pe server pentru ca te banez.
xplayer Wrote:nu`l amenintza asa tare ... trebuie incurajat nu fortzat Tongue

Nu este asta o amenintare xplayer , oricum ms Zuzu , gh0st pentru sfaturi , voi tine cont de ele .

Bafta !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)