Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere steam Dacistu'
#1
1. nickBig Grinacistu'
numar de ore jucate:150 ore

2. nume:Balea
prenume:Alexandru

3. varsta:13 ani
nivel de studii pana la momentul cererii:Scoala Generala Nr. 10 Cluj-Napoca ,clasa a 7-a

4. oras:Cluj-Napoca
reteaua din care fac parte:UPC
ip:95.77.250.248

5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul:alexx_me98@yahoo.com

6. sustinut de:wakkkK

Multumesc anticipat!
#2
Il sustin , pentru ca-l vad des pe server, e cuminte si nu ne va dezamagi, sper

Cat despre cele 250 le va face sunt sigur Smile
#3
singur? ..esti sigur.. Smile ok, asteptam si alte voturi
#4
e baiat bun
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
pro
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
pro
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#7
pro
#8
pRO
#9
dj, danutzz si anarchy .. parerea voastra?..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#10
eu ma pronunt dupa ce zice zuzu

in schimba lui Dey ii dau pro , ca e cu bunelu impreuna , si joaca doar pe u-s!!
#11
Ma bucur mult ca esti activ. Fii in continuare la fel. Votul meu la momentul actual este contra.
#12
eu stiu ca e vorba de concurs! Trebuie sa ne dam cu parerea? Parerea mea e ca e unul din jucatorii care merita!
#13
playa Wrote:eu stiu ca e vorba de concurs! Trebuie sa ne dam cu parerea? Parerea mea e ca e unul din jucatorii care merita!
ce concurs?.. "steam winner" e altceva , se primeste admin doar cu conditiile de acolo, in schimb aici tre sa fie de acord administratorii o parte din admini, deci e altceva, de ex la el, inca nu e de steam, dar daca mai intra zuzu si mai inca unu 2 administratori are sanse.. asta sa fie clar si pt restul, deci eu vreau de adevarat sa dau licentze, cat mai multe posibile, pt ca in maxim 2 ani nu se va mai putea juca fara steam..deci mai bine sa ne aliniem din timp..o sa dau la care ziceti voi 20-30 personale, si restul de ale mele, pot juca cu steam dar cand nu mai intra pe u-s le reiau... alea de la concurs le castiga pe nume, inregistrate cu cnp..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#14
pro
#15
PRO !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)