Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere steam
#16
pixeldix Wrote:
dj Wrote:macar unul din ei sa aiba steam si poate slot /admin , tot vad ca joaca pe server !
PRO !

zi-le si la ceilalti sa se inscrie pe forum sa vedem si noi cati ani au ,. nu e nimeni peste 18 ani ?
ok am sa le spun sa isi faca cont fiecare
pai majoritatea sunt de 15 doar 1 de 17 ani


NU A-TI MAI FACUT CONTURILE...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#17
pixeldix Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Contra!!!
Pe unul din OLD, l-am prins cu cod acum o luna jumatate, i-am facut demo, poze, si a iesit fara sa mi le dea(pozele).
I-am intrebat colegii de ce nu face reclamatie daca eu am gresit si au zis ca nu vrea, ca nu stiu ce.
Nu mai tin minte ce nume avea, dar cred ca Tweety sau ceva cu "D" sau poate altul, sincer nu-mi amintesc acum.(oricum era din "clanul" lor).
Probabil acum joaca cu alt nume si e unul din membrii acestui "clan".
Mi se pare ca va pripiti cu steam-urile astea date moca si presimt ca mai tarziu o sa va para rau.
Punctul meu de vedere este ca cei care cer aceasta licenta, ar trebui selectati mai bine si nu asa dupa PRO si CONTRA pe care le dau adminii(pe unii nici nu-i cunoasteti personal).
Ca sa inchei, din partea mea puteti sa dati steam tuturor de pe server insa sa nu va aud dupa o vreme ca v-ati hazardat aiurea!
La multi ani si un an nou cat mai bun va doresc.

Da ai dreptate dar putin minti nu i-ai facut poze poate demo i-ai facut dar i-ai dat direct destroy .Acum regret ca l-am bagat pe Tweety in clan am avut incredere in el cand mi-a zis ca a jucat in PGL dar am fost intr-o zi la el acasa si am vazut plin de coduri pe acolo aim,wall,speed si din acel moment l-am dat afara din clan.Iar playeri de acum sunt 100% curatii pentru ca ei au zis asa : Unde e rostul counterului cu coduri? Deci te rog sa fi impacat cu gandul ca Tweety nu va mai juca pe u-s.

Va urez un an nou fericit Smile
Te rog sa ma intelegi ca nu mint nici macar un pic.
I-am facut ce am zis mai sus si nicidecum nu i-am dat direct destroy.
L-am dat spectator de 2 ori si dupa a iesit, ok?

#18
BogdaneL#B.u.T. Wrote:
pixeldix Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Contra!!!
Pe unul din OLD, l-am prins cu cod acum o luna jumatate, i-am facut demo, poze, si a iesit fara sa mi le dea(pozele).
I-am intrebat colegii de ce nu face reclamatie daca eu am gresit si au zis ca nu vrea, ca nu stiu ce.
Nu mai tin minte ce nume avea, dar cred ca Tweety sau ceva cu "D" sau poate altul, sincer nu-mi amintesc acum.(oricum era din "clanul" lor).
Probabil acum joaca cu alt nume si e unul din membrii acestui "clan".
Mi se pare ca va pripiti cu steam-urile astea date moca si presimt ca mai tarziu o sa va para rau.
Punctul meu de vedere este ca cei care cer aceasta licenta, ar trebui selectati mai bine si nu asa dupa PRO si CONTRA pe care le dau adminii(pe unii nici nu-i cunoasteti personal).
Ca sa inchei, din partea mea puteti sa dati steam tuturor de pe server insa sa nu va aud dupa o vreme ca v-ati hazardat aiurea!
La multi ani si un an nou cat mai bun va doresc.

Da ai dreptate dar putin minti nu i-ai facut poze poate demo i-ai facut dar i-ai dat direct destroy .Acum regret ca l-am bagat pe Tweety in clan am avut incredere in el cand mi-a zis ca a jucat in PGL dar am fost intr-o zi la el acasa si am vazut plin de coduri pe acolo aim,wall,speed si din acel moment l-am dat afara din clan.Iar playeri de acum sunt 100% curatii pentru ca ei au zis asa : Unde e rostul counterului cu coduri? Deci te rog sa fi impacat cu gandul ca Tweety nu va mai juca pe u-s.

Va urez un an nou fericit Smile
Te rog sa ma intelegi ca nu mint nici macar un pic.
I-am facut ce am zis mai sus si nicidecum nu i-am dat direct destroy.
L-am dat spectator de 2 ori si dupa a iesit, ok?
In fine o dam in Off-Topic


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)