CS.U-S.RO

Full Version: Cerere steam
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
1. nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore :[OLD]pixel dix
http://www.gametracker.com/player/%5BOLD...182:27015/
2. nume si prenume Filip Marius Catalin

3. varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii : - scoala generala
14 ani

( aceste repere nu au o importanta in decizia de a primi steam sau nu )

4. Orasul si reteaua din care faci parte , ip ! : Satu Mare(tot clanul OLD) RDS&RCS, ip dinamic

5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul ! <!-- e --><a href="mailto:llg_pixel@yahoo.com">llg_pixel@yahoo.com</a><!-- e -->
Pro !
pro
PRO
PRo!
nu va convine sa participati aici?.. pfff.. faceti si voi socoteala...<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/cereri-steam-gratuit-f60/gh0st-steam-winner-t6753.html">cereri-steam-gratuit-f60/gh0st-steam-winner-t6753.html</a><!-- l -->
Contra!!!
Pe unul din OLD, l-am prins cu cod acum o luna jumatate, i-am facut demo, poze, si a iesit fara sa mi le dea(pozele).
I-am intrebat colegii de ce nu face reclamatie daca eu am gresit si au zis ca nu vrea, ca nu stiu ce.
Nu mai tin minte ce nume avea, dar cred ca Tweety sau ceva cu "D" sau poate altul, sincer nu-mi amintesc acum.(oricum era din "clanul" lor).
Probabil acum joaca cu alt nume si e unul din membrii acestui "clan".
Mi se pare ca va pripiti cu steam-urile astea date moca si presimt ca mai tarziu o sa va para rau.
Punctul meu de vedere este ca cei care cer aceasta licenta, ar trebui selectati mai bine si nu asa dupa PRO si CONTRA pe care le dau adminii(pe unii nici nu-i cunoasteti personal).
Ca sa inchei, din partea mea puteti sa dati steam tuturor de pe server insa sa nu va aud dupa o vreme ca v-ati hazardat aiurea!
La multi ani si un an nou cat mai bun va doresc.
steamurile le dau eu - toti a-ti primit steam de la mine si nu va cunosc pe niciunul personal, deci....
gh0st Wrote:steamurile le dau eu - toti a-ti primit steam de la mine si nu va cunosc pe niciunul personal, deci....
nu am primit toti steam de la tine, stai calm Big Grin
eu am din 2007, pe cand jucam la Starnet :mrgreen:
eu vb de cei de pe comunitatea u-s
gh0st Wrote:nu va convine sa participati aici?.. pfff.. faceti si voi socoteala...<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/cereri-steam-gratuit-f60/gh0st-steam-winner-t6753.html">cereri-steam-gratuit-f60/gh0st-steam-winner-t6753.html</a><!-- l -->
nu inteleg ce trebe facut acolo scz deaia am facut cerere ca toti ceilalti :?
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Contra!!!
Pe unul din OLD, l-am prins cu cod acum o luna jumatate, i-am facut demo, poze, si a iesit fara sa mi le dea(pozele).
I-am intrebat colegii de ce nu face reclamatie daca eu am gresit si au zis ca nu vrea, ca nu stiu ce.
Nu mai tin minte ce nume avea, dar cred ca Tweety sau ceva cu "D" sau poate altul, sincer nu-mi amintesc acum.(oricum era din "clanul" lor).
Probabil acum joaca cu alt nume si e unul din membrii acestui "clan".
Mi se pare ca va pripiti cu steam-urile astea date moca si presimt ca mai tarziu o sa va para rau.
Punctul meu de vedere este ca cei care cer aceasta licenta, ar trebui selectati mai bine si nu asa dupa PRO si CONTRA pe care le dau adminii(pe unii nici nu-i cunoasteti personal).
Ca sa inchei, din partea mea puteti sa dati steam tuturor de pe server insa sa nu va aud dupa o vreme ca v-ati hazardat aiurea!
La multi ani si un an nou cat mai bun va doresc.

Da ai dreptate dar putin minti nu i-ai facut poze poate demo i-ai facut dar i-ai dat direct destroy .Acum regret ca l-am bagat pe Tweety in clan am avut incredere in el cand mi-a zis ca a jucat in PGL dar am fost intr-o zi la el acasa si am vazut plin de coduri pe acolo aim,wall,speed si din acel moment l-am dat afara din clan.Iar playeri de acum sunt 100% curatii pentru ca ei au zis asa : Unde e rostul counterului cu coduri? Deci te rog sa fi impacat cu gandul ca Tweety nu va mai juca pe u-s.

Va urez un an nou fericit Smile
pixeldix Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:Contra!!!
Pe unul din OLD, l-am prins cu cod acum o luna jumatate, i-am facut demo, poze, si a iesit fara sa mi le dea(pozele).
I-am intrebat colegii de ce nu face reclamatie daca eu am gresit si au zis ca nu vrea, ca nu stiu ce.
Nu mai tin minte ce nume avea, dar cred ca Tweety sau ceva cu "D" sau poate altul, sincer nu-mi amintesc acum.(oricum era din "clanul" lor).
Probabil acum joaca cu alt nume si e unul din membrii acestui "clan".
Mi se pare ca va pripiti cu steam-urile astea date moca si presimt ca mai tarziu o sa va para rau.
Punctul meu de vedere este ca cei care cer aceasta licenta, ar trebui selectati mai bine si nu asa dupa PRO si CONTRA pe care le dau adminii(pe unii nici nu-i cunoasteti personal).
Ca sa inchei, din partea mea puteti sa dati steam tuturor de pe server insa sa nu va aud dupa o vreme ca v-ati hazardat aiurea!
La multi ani si un an nou cat mai bun va doresc.

Da ai dreptate dar putin minti nu i-ai facut poze poate demo i-ai facut dar i-ai dat direct destroy .Acum regret ca l-am bagat pe Tweety in clan am avut incredere in el cand mi-a zis ca a jucat in PGL dar am fost intr-o zi la el acasa si am vazut plin de coduri pe acolo aim,wall,speed si din acel moment l-am dat afara din clan.Iar playeri de acum sunt 100% curatii pentru ca ei au zis asa : Unde e rostul counterului cu coduri? Deci te rog sa fi impacat cu gandul ca Tweety nu va mai juca pe u-s.

Va urez un an nou fericit Smile



daca nu ma insel ,cred ca stiu , pe unu tweety ,aniway e alta poveste, ii dau dreptate lui bogdanel in totalitate.


O parte din ei merita steam... Dar totusi, gandeste-te de 2 ori marian
macar unul din ei sa aiba steam si poate slot /admin , tot vad ca joaca pe server !
PRO !

zi-le si la ceilalti sa se inscrie pe forum sa vedem si noi cati ani au ,. nu e nimeni peste 18 ani ?
dj Wrote:macar unul din ei sa aiba steam si poate slot /admin , tot vad ca joaca pe server !
PRO !

zi-le si la ceilalti sa se inscrie pe forum sa vedem si noi cati ani au ,. nu e nimeni peste 18 ani ?
ok am sa le spun sa isi faca cont fiecare
pai majoritatea sunt de 15 doar 1 de 17 ani
Pages: 1 2