Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin mic Dacistu'
#1
Nume : Balea
Prenume : Alexandru
Nick : [anu]Dacistu'
Playeri adusi pe server : Don Bulano
Timp de cand joc pe server : 9 luni
Sustinut de adminul : dj
Timp de cand joc CS : 4 ani
YM : <!-- e --><a href="mailto:alexx_me98@yahoo.com">alexx_me98@yahoo.com</a><!-- e -->
IP : 95.77.250.248
Oras : Cluj-Napoca
Varsta : 13 ani
Steamid : STEAM_0:0:47349591
dacistu_us

Multumesc anticipat!
#2
sa vedem PRO sau Contra !
#3
pro
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
contra:
- prea multi admini
- varsta prea mica

off topic: am obs ca s-a inceput impartitul la admini si se primeste admin prea usor [i'm just saying]
#5
Contra. Acelasi motiv ca si Level !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
contra idem level..
#7
contra esti micut si sunt destui. Oricum, esti de-al nostru, esti viitorul. O sa vina si randul tau.
#8
cei care au dat Contra , vreau sa imi aduceti admini de noapte si de dimineata !
Va multumesc anticipat !
#9
Pro admin mic daca sta dimineata intre orele 7:00 si 12:00
Eu stau in limita timpului disponibil dimineata...ne-am intalnit de mai multe ori...
#10
dj Wrote:cei care au dat Contra , vreau sa imi aduceti admini de noapte si de dimineata !
Va multumesc anticipat !
daca nu avea 13 ani ii dadeam pro daca statea dimineata si noaptea. Daca gasesc aduc, ori daca nu, sunt disponibil pe steam/mess daca nu joc seara. Ce sa-i faci nici nu poti sa-i obligi, daca el sta dimineata/seara are pro, altfel in cursul zilei ar fi doar un admin in + ... nu ma deranjeaza oricum ar fi.
#11
adu 5 jucatori care sa joace minim 1 luna si 5 user pe forum , si ai admin.. topic inchis - nu redeschideti pana nu demostreaza cca indeplineste conditiile.
INCEPAND DE ASTAZI 07-01-2012 ASTA ESTE PRINCIPALA CONDITIE PE LANGA STEAM ORE ETC..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)