CS.U-S.RO

Full Version: Cerere admin mic Dacistu'
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Nume : Balea
Prenume : Alexandru
Nick : [anu]Dacistu'
Playeri adusi pe server : Don Bulano
Timp de cand joc pe server : 9 luni
Sustinut de adminul : dj
Timp de cand joc CS : 4 ani
YM : <!-- e --><a href="mailto:alexx_me98@yahoo.com">alexx_me98@yahoo.com</a><!-- e -->
IP : 95.77.250.248
Oras : Cluj-Napoca
Varsta : 13 ani
Steamid : STEAM_0:0:47349591
dacistu_us

Multumesc anticipat!
sa vedem PRO sau Contra !
pro
contra:
- prea multi admini
- varsta prea mica

off topic: am obs ca s-a inceput impartitul la admini si se primeste admin prea usor [i'm just saying]
Contra. Acelasi motiv ca si Level !
contra idem level..
contra esti micut si sunt destui. Oricum, esti de-al nostru, esti viitorul. O sa vina si randul tau.
cei care au dat Contra , vreau sa imi aduceti admini de noapte si de dimineata !
Va multumesc anticipat !
Pro admin mic daca sta dimineata intre orele 7:00 si 12:00
Eu stau in limita timpului disponibil dimineata...ne-am intalnit de mai multe ori...
dj Wrote:cei care au dat Contra , vreau sa imi aduceti admini de noapte si de dimineata !
Va multumesc anticipat !
daca nu avea 13 ani ii dadeam pro daca statea dimineata si noaptea. Daca gasesc aduc, ori daca nu, sunt disponibil pe steam/mess daca nu joc seara. Ce sa-i faci nici nu poti sa-i obligi, daca el sta dimineata/seara are pro, altfel in cursul zilei ar fi doar un admin in + ... nu ma deranjeaza oricum ar fi.
adu 5 jucatori care sa joace minim 1 luna si 5 user pe forum , si ai admin.. topic inchis - nu redeschideti pana nu demostreaza cca indeplineste conditiile.
INCEPAND DE ASTAZI 07-01-2012 ASTA ESTE PRINCIPALA CONDITIE PE LANGA STEAM ORE ETC..