Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere admin Marmota
#16
Aveai momente cand dadeai multor admini la moral,si nu am spus doar eu asta,hai sa incheiem subiectu,ai contra
#17
(10-18-2013, 03:36 PM)Amphetamine Wrote: Aveai momente cand dadeai multor admini la moral,si nu am spus doar eu asta,hai sa incheiem subiectu,ai contra

ca de exemplu?
#18
Ai pro de la mine eu zic ca esti un baiat de treaba si in special joci binisorBig GrinWink.
#19
Contra.
#20
(10-19-2013, 10:53 AM)moartea!@# Wrote: Ai pro de la mine eu zic ca esti un baiat de treaba si in special joci binisorBig GrinWink.

Mersi Big Grin

(10-19-2013, 11:41 AM)wakkkK Wrote: Contra.

daca ai putea sa scrii si motivul
#21
1. nu scoate limba la mine.
2. nu sunt nevoit sa-ti dau motive
3. nu ne tragem de sireturi
4. deja mi-ai oferit un motiv de a fi contra ta, imi esti antipatic iar comportamentu e unul care nu-mi place .
5. vii aici si te iei de p*la cu lumea, si ceri explicatii,cred ca ai trebui sa fii mai subtil ,si cu gura mai mica, sa nu dai reply la orice parere pe care si-o da fiercare


primele 3 puncte sunt argumentele , urmatoarele 2 le poti lua ca pe sfaturi


o zi buna.
#22
Marmoto, nu mai usoara era metoda mea? de acuma daca ai ales calea asta iti asumi singur repercursiunile.

Considera-ti Steam-ul premiul cel mare si have fun in continuare pe server cat si forum. Timpul le rezolva pe toate. Nu fi dezamagit.
TC
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)