CS.U-S.RO

Full Version: Cerere admin Marmota
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
prenume: Darius
nick (actual si cu care ai mai jucat): Marmota.
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): 3 : VeneZuel , k!ras3 , d3aglew0w
timp de cand joc pe server: din august . ore : 294:22:44
sustinut de adminul (obligatoriu) : Wildchild
timp de cand joc CS: din 2008 cu mici pauze
YM: juninho_dariusika
ip: 109.101.248.233
oras: Sibiu
varsta: 18
steam id: Marmota_us
Eu iti dau pro ,
Bafta !
VeneZuel - vazut
k!ras3 - vazut
d3aglew0w - cine e asta? .. pe sv la noi nu a jucat, probabil pe alt sv.

- un admin trebuie sa fie cinstit prima data cu el si apoi cu ceilalti
e un prieten... o sa verific daca are nickul asa..a jucat o data cateva minute. Poate nu a intrat in evidenta
Edit: ai dreptate gh0st . am jucat pe alt servar .Deci am numai 2 playeri adusi
pr0 ca avem nevoie de forte proaspete ! Dodgy sper sa nu ne dezamagesti Exclamation
pro, pe venezuel il am la prieteni pe steam, sunt mai sigur ca a dat join pe mine decat sa il fi adus tu Smile)
zău? e colegul lui frate-meo...intreabă-l pe steam sa te convingi .
nu frate-meo ma marmoto , corect este e coleg cu fratele meleu , nik nu stii Smile) http://www.youtube.com/watch?v=PY8c699dsnM
(10-17-2013, 04:41 PM)Luigy Wrote: [ -> ]nu frate-meo ma marmoto , corect este e coleg cu fratele meleu , nik nu stii Smile) http://www.youtube.com/watch?v=PY8c699dsnM

What?
Contra!Angry
Contra,Contra
Edit:Am dat contra si motivul il au adminii la sectiunea Admins Only
Parerea mea,mai asteapta ceva timp,si daca te comporti bine,nu faci probleme,sunt sigur ca Jammin,gh0st iti vor pune admin
Pana atunci Contra
(10-17-2013, 11:33 PM)Amphetamine Wrote: [ -> ]Contra!Angry
Contra,Contra
Edit:Am dat contra si motivul il au adminii la sectiunea Admins Only
Parerea mea,mai asteapta ceva timp,si daca te comporti bine,nu faci probleme,sunt sigur ca Jammin,gh0st iti vor pune admin
Pana atunci Contra

Si eu vreau sa stiu motivul... :-w
marmota ce face amx_execclient si daca stii ai de la mn pro! Big Grin
(10-18-2013, 01:55 PM)adutultm Wrote: [ -> ]marmota ce face amx_execclient si daca stii ai de la mn pro! Big Grin

executa comenzi in locul jucatorilor. Capish? Tongue
Nu ma lua pe mine cu semne de genu ala,ca nu am mancat amandoi din acceasi farfurieWink
Contra o sa primesti de la mine pentru folderele alea doua pe care le-am vazut la tine in pc(nu ai cum sa ma minti ca sunt vechi,ca nu le folosesti)
Nu te pot crede ca nu le-ai folosit in tot acest timp de cand ai intrat pe server non steam
Peace,CONTRA
(10-18-2013, 03:23 PM)Amphetamine Wrote: [ -> ]Nu ma lua pe mine cu semne de genu ala,ca nu am mancat amandoi din acceasi farfurieWink
Contra o sa primesti de la mine pentru folderele alea doua pe care le-am vazut la tine in pc(nu ai cum sa ma minti ca sunt vechi,ca nu le folosesti)
Nu te pot crede ca nu le-ai folosit in tot acest timp de cand ai intrat pe server non steam
Peace,CONTRA

acum am steam...si crezi ce vrei. puteai face ss...m-ai banuit de ceva?
Pages: 1 2