Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Steam V!P
#16
ahaha eu joc de pe flash cs, si lui nu-i merge Smile)))), am vindows 7 si joc cs de pe flash de 512 mb(unu acre il tin amintire de cand eram student) Smile)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#17
Am rezolvat gata
P.s cu cererea inchidetio fac eu alta cand am 150 de ore facut
P.s2 va rog frumos numai dati kick ca vreau sa joc si eu am cs de la ghost e greu de citit pe forum vad
"When one door closes, another opens, but often we look so long at the closed door that do not see the one which has opened for us."
#18
Amphetamine Wrote:Nu are cum sa nu mearga,personal eu l-am dat lamai multe persoane sa il testeze...si merge foarte bine..
Ps:Am dat ban 1 zi ca nu am acces mai mult...si ceea ce ai tu nu se numeste hack steam...E PacSteam(e o diferenta)
PS2:Contra,mai aduna cateva ore
zuzu a zis sa nu dai ban pe IP ci pe steam id . daca el isi ia alt cs si vrea sa intre tot in ziua aia vede ca are ban gata schimba sv-ul . poate el nu viziteaza forumu de unde sa stie ca nu e voie? poate nici nu a stiut ca avea pacsteam deoarece e de la cs .
#19
pai pe pack-steam ban, poate intra cand vrea el pe sv dar nu cu pack steam..... jucatorul nu a lut ban,, doar cs lui, -TgS-V!P cred ca ai inteles ca nimeni nu are nimic cu tine... doar aveai un cs care noi nu il acceptam pe sv asta..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#20
gh0st Wrote:pai pe pack-steam ban, poate intra cand vrea el pe sv dar nu cu pack steam..... jucatorul nu a lut ban,, doar cs lui, ..
aha. am inteles
#21
Inchideti si voi topicu asta va rog frumos ?
"When one door closes, another opens, but often we look so long at the closed door that do not see the one which has opened for us."


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)