CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Steam V!P
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
1. nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore:-TgS-V!P
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gametracker.com/player/-TgS-V%21P/80.96.216.182:27015/">http://www.gametracker.com/player/-TgS- ... 182:27015/</a><!-- m -->
chestia ca aveam inainte numele [TSKD]Wolf da mi l-am schimbat in asta

2. nume si prenume: Mihai Adrian Cosmin

3. varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii : 17 am
Elev La Colegiu De Aeronautica Henri Coanda
( aceste repere nu au o importanta in decizia de a primi steam sau nu )

4. Orasul si reteaua din care faci parte , ip !:bucuresti reteaua -ILink
ip - 89.114.139.193
5. adresa de e-mail la care se va trimite steam-ul !: <!-- e --><a href="mailto:mihai_adrian9411@yahoo.com">mihai_adrian9411@yahoo.com</a><!-- e -->

P.s mi-as dori foarte mult un steam sa vedem ce ziceti
Student la 17 ani nu poti fi, trecand peste, din ce oras esti? raspunde conform modelului.
gata Wink imi cer scuze
CONTRA.... faceti naibii niste ore nu intrati doar pt ca ati auzit de steam moca... daca ai 2 minute libere poti citi ca pt steam exista niste conditii
contra. :!:
Dj mi-a zis sa intru ca atfel nu stiam credema pe alt servar am 8000 de fraguri cu orele se rezolva da deocamdata am ban 1 zi din cauza la cs ca cica am hack steam da nam nici un hack steam
-TgS-V!P Wrote:Dj mi-a zis sa intru ca atfel nu stiam credema pe alt servar am 8000 de fraguri asa ca cu orele se rezolva da deocamdata am ban 1 zi din cauza la cs ca cica am hack steam da nam nici un hack steam
.. adik vrei sa spui ca ai steam? Smile)
zice ca am steam am un cs de la cei din swedia ei au facut cs si imi arata ca steamu da defapt nam steam l-am luat si eu de pe niste torente da defapt e nonsteam joc bn deoarece sunt intru clan nu e de la steam etc ca eu normal am nonsteam

Guest

n-am inteles nimic..:|
nu respecti cerinta CONTRA
pai mai om bun, ai pack-steam -> ban 3 zile pe cs.u-s.ro, downloadeaza de pe forum cs1.6 2012 .. e foarte bun si original pe deasupra, cu cateva modificari tematice, dar am lasat ce era mai important original..
l-am luat deja da nu imi merge imi iese din cs intelegi cred eu am win 7 si cs asta pe care il am eu e pt win 7 + are skinurile la fel ca cel de steam aproape original nai vazut ce am scris mai sus vad

P.s macar dami si mie un link ca am luat un cs de aici si nu e bun de nimica
P.s2 inchide topicu revin cand fac ore ca vad ca ma zbat ca prostu aici si degeaba sunt luat la misto
cs-ul clasic merge pe win 7 daca ai driverul placii video instalat corect

despre cerere, sry da.. voi aveti de gand sa jucati pe server dupa ce primiti steam sau admin ? ca inainte de cerere nu prea va vad pe server ... mai joaca.

nu iti da nici un log file cand iti iese din joc ?
o secunda, sbn.. nu i-ti merge cs de la noi?.. eu am vista si 7 merge la mine, mai este cineva la care nu merge?

si nu mai vipule
-TgS-V!P Wrote:l-am luat deja da nu imi merge imi iese din cs intelegi cred eu am win 7 si cs asta pe care il am eu e pt win 7 + are skinurile la fel ca cel de steam aproape original nai vazut ce am scris mai sus vad

P.s macar dami si mie un link ca am luat un cs de aici si nu e bun de nimica
P.s2 inchide topicu revin cand fac ore ca vad ca ma zbat ca prostu aici si degeaba sunt luat la misto

ce nu merge la cs de pe forum?..
daca l-am incercat ce naiba l-am incercat de dimineatza si ciuci nu merge
Nu are cum sa nu mearga,personal eu l-am dat lamai multe persoane sa il testeze...si merge foarte bine..
Ps:Am dat ban 1 zi ca nu am acces mai mult...si ceea ce ai tu nu se numeste hack steam...E PacSteam(e o diferenta)
PS2:Contra,mai aduna cateva ore
Pages: 1 2