Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Steam Ciuna
#1
nick-ul cu care joci pe server cs.u-s.ro si nr de ore: Ciuna [;x] ore 308; Nume si Prenume:Farcas Vlad; Varsta si nivelul de studii pana la momentul cererii:17 ani Colegiul Tehnic unirea Stei; Orasul si reteaua din care faci parte,ip:Stei ; Romtelecom; Adresa de e-mail la care sa va trimite steam-ul:vlad_otelu@yahoo.com
#2
Contra.
#3
de ce crezi ca meriti steam ?
#4
Eu propun o ceva Big Grin :

Pentru numarul de ore care-l are sa i se acorde steam, dar mail-ul sa ramana la unul din administratori. dj,gh0st,playa etc. Sa i se acorde o sansa.
Cand greseste sa fie sanctionat ,schimbat parola pentru un anumit interval de timp. Cand demonstreaza ca e baiat bun si majoritatea adminilor sunt de-acord ca e baiat bun, sa i se dea steamul de tot. ( am inteles ca-i rau de gura ).

Pro pentru ore.
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#5
Eu sunt de acord cu propunerea ta!Facand 2 cereri in ultimile zile da ceva de banuit.Pro pt ore Big Grin
#6
Contra,stie el ce a facut pe harta awp_bycastor
#7
contra.
#8
contra...fuge gura fara cap....sau degetele pe tastatura.
#9
Contra :arrow:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#10
iar cerere de steam??? parerea mea ramane aceasi...contra!!!motivele le-am scris in cererea precedenta!
noth!ng Heart u-s
#11
Stii de ce vreau steam dj????...Pt ca mie imi place mult cs si vreau sa devin slot ira apoi adminWink
#12
Ciuna cati ani ai? Cati ani ai de cand te-au externat?
#13
slot ira?
#14
Ciuna Wrote:Stii de ce vreau steam dj????...Pt ca mie imi place mult cs si vreau sa devin slot ira apoi adminWink


Imi place unde vrei sa ajungi .... nu ai asa de multi sustinatori eu ma numar printre aia care vor zice CONTRA :roll:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#15
playa Wrote:Ciuna cati ani ai? Cati ani ai de cand te-au externat?
de unde sa il extreneze?Smile)=))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)