Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Steam Ciuna
#16
Ciuna Wrote:Stii de ce vreau steam dj????...Pt ca mie imi place mult cs si vreau sa devin slot ira apoi adminWink

admin??? esti dispus sa suporti jignirile si injuraturile care UNII CA TINE (adik tu) le adreseaza adminilor?????
noth!ng Heart u-s
#17
CIuna "mama ta e tigan " ?
#18
amis Wrote:
Ciuna Wrote:Stii de ce vreau steam dj????...Pt ca mie imi place mult cs si vreau sa devin slot ira apoi adminWink

admin??? esti dispus sa suporti jignirile si injuraturile care UNII CA TINE (adik tu) le adreseaza adminilor?????
vrei sa devii slot :?: :lol:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#19
directia este clara si precisa :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: SPOR LA JOC. SCHIMBA ATITUDINEA (consideral un sfat), MOMENTAN NU CORESPUNZI CRITERIILOR PENTRU STEAM :arrow: TC...
#20
Dam TC sau mai lasam? Dupa mine n-are rost.
#21
mai lasam ca e funny :wink:
#22
playa Wrote:mai lasam ca e funny :wink:
:lol: :lol: :lol:
#23
Ciuna daca obtii 100 de semnaturi iti dau eu steam!
#24
am mai lasat un pic topicul deschis pentru ca am zis daca si el a facut abuz, sa abuzam si noi un pic de faptul ca e simpatic Smile , si gata Smile
#25
bre sa mai lasam topicul !

ciuna daca aduci 25 useri activi pe forum , iti dau steam automat si slot !
#26
nu-i da idei Smile) k isi face 25 de mail-uri Smile) face 25 de conturiSmile))) si intra in 25 de ferestre odata pe forum si done! Smile)) eu zic mai bine allea 100 de sémnaturi Smile)
noth!ng Heart u-s
#27
Dj iti aduc 25 de jcuatatori care sa fie constant pe forumSmile...dar apoi imi dai steam??????
#28
Ciuna Wrote:Dj iti aduc 25 de jcuatatori care sa fie constant pe forumSmile...dar apoi imi dai steam??????
In primul rand e jucatori si nu jcuatatori
In al doilea rand jucatorii sunt pe server,iar userii(sau membrii pentru tine) sunt pe forumSmile :lol: :lol: :lol:
Ps:Ma fac pui de geniuSmile) :lol:
#29
Ciuna Wrote:Dj iti aduc 25 de jcuatatori care sa fie constant pe forumSmile...dar apoi imi dai steam??????
fumezi? pune mana si strange bani de steam. Daca iti place aici, revino cu steam achizitionat si poti avansa daca ramai cu noi. Miroase a cerseala'
#30
Penibil deja TC pls !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)