Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Slot
#1
1. nume - Rusu
2. prenume - Dan
3. varsta - 25
4. Orash - Barlad
5. primele 8 cifre din CNP -reprezinta sexul , anul nasterii , luna, ziua - 1870411
6. ip -ul in momentul cererii - 2.122.32.34
7. reteaua din care faci parte - Sky Net
8. steam id Confused0vik0 (momentan nu detin steam joc de pe steam`ul si Pc-ul lui smantanosu )
10. user : Prof3tu

11. parola :va fi dat pe privat
12. adresa de ym sau e-mail : <!-- e --><a href="mailto:porumbel_18@yahoo.com">porumbel_18@yahoo.com</a><!-- e -->
#2
PRO...spor la frage
#3
numarul de ore este obligatoriu !
dati pro sau contra pentru slot , trebuie sa scoatem un slot ca sa bagam alt slot , deoarece este atinsa limita maxima de sloturi !
#4
Pro
#5
Contra-No Steam - No Slot!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#6
dey esti batut in cap ? o sa joace de pe contul meu !
#7
smantanosu Wrote:dey esti batut in cap ? o sa joace de pe contul meu !

Nu sunt batut in cap sau pe cap sau langa cap :lol: Avand in vedere ca limita de sloturi este atinsa cand zic pro sau contra ma gandesc de doua ori ! Si eu puteam sa joc cs de pe contul lui Bunelu dar el la Horpaz eu in Podul de Fier si etc.
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#8
PRO - joaca foarte des pe server, e civilizat;

O sa-si achizitioneze si cs steam cu siguranta, caci nu e o avere...10 euro
#9
Hai sa fie pro si de la mine
#10
pro
#11
nu mai dati pro si contra pt k are steam sau nu are sau pt k este prieten la catarama cu vreun admin ca asa nu veti creste serverul in rank

dati slot celor care joaca bine si foarte bine cs si sa fie constati 2-3-4 ore pe zi

incercati sa va bagati asta in cap...k slot primesc jucatorii buni/foarte buni, constati, decenti[comportament decent] pe toate serverele mari din tara

calitatea serverului nu il veti creste doare cu prieteni/amici si rude
#12
pro SI DE LA MINE!


dar mai fa niste ore ca ai cam putine Wink
don't worry... be happy
#13
Contra.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#14
Pro, why not
#15
contra. se cam trece cu vederea peste regulile acordarii slotului.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)