Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Admin Mic
#16
is multi care au admin si unii nu au o treaba !
Reply
#17
care sunt adminii aia ? da un ex !!!
Reply
#18
JeaX, LoL, .... etc
Reply
#19
ma asteptam sa fiu in lista lui Smile))))
Reply
#20
nu esti doar in lista mea Wink
Reply
#21
Nu e locul potrivit pt o cearta,cu Jeax nu prea am avut contact pe server,dar LoL e un admin foarte bun si-a facut treaba de fiecare data.maf1 sincer ma dezamagesti,incercand sa iei tu admin lovesti in alti oameni,in loc sa incerci sa-ti expui calitatile tale expui asa zisele defecte ale altora.Poti sa mai joci 5 ani de zile o sa fiu tot contra ta cand ai sa faci cerere de admin!!!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#22
dj a zis sa zic adminii care nu au treaba atat !
inchideti topicu ca nu mai vreau admin ... mam lamurit cum sta treaba, bafta
Reply
#23
maf1 Wrote:JeaX, LoL, .... etc

esti praf maf1, ceri admin dar in acelasi timp te-ai luat de LoL. primesti admin la pastele cailor. slot ai primit ca esti varu lu djbobo doar atat
Reply
#24
m-am intalnit cu LOL , e un tip super de treaba !
si imi place cum gandeste , f matur !
Reply
#25
DJ, in general , cs-ul nu cere o gandire matura. Trebuie sa simti jocul ca veni vorba de gandire. Degeaba esti filozof daca nu stii si nu te descurci in adminat. (nu fac referire la nimeni, spun la modul general). Nu vreau sa ii iau partea lui maf1, dar daca ne uitam bine, stie putin din tainele cs-ului fata de altii care au luat admin ca au 1000 de ore in stats.


//Nu am facut referire la nici o rox; si app sa fii admin nu trebuie sa stii sa apesi binisor .SI nu, nu suntem nesimtiti deloc.
Reply
#26
eq.. daca ai facut referire la rox cu cele 1000 de ore din stats de acuma chiar devenim nesimtiti... din cate am vazut eu , rox le stie binisor la cs .. deci nu mai faceti acuzatii aiurea...
Reply
#27
burlaku Wrote:eq.. daca ai facut referire la rox cu cele 1000 de ore din stats de acuma chiar devenim nesimtiti... din cate am vazut eu , rox le stie binisor la cs .. deci nu mai faceti acuzatii aiurea...


ms Burlak Smile

e cam offtopic chestia cu orele.
promit ca o sa incerc sa nu mai joc asa de mult.
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
Reply
#28
rox. Wrote:
burlaku Wrote:eq.. daca ai facut referire la rox cu cele 1000 de ore din stats de acuma chiar devenim nesimtiti... din cate am vazut eu , rox le stie binisor la cs .. deci nu mai faceti acuzatii aiurea...


ms Burlak Smile

e cam offtopic chestia cu orele.
promit ca o sa incerc sa nu mai joc asa de mult.

deja ai inceput buto :lol:
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)