CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Admin Mic
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
nume: Bobu
prenume: Robert Adrian
nick: maf1
playeri adusi pe servar: Florynash sau Florin
timp de cand joci pe server: de vreo 5-6 ani cu pauze destul de mari
sustinut de adminul: sa lase reply cine ma sustine
YM: robert.xulo
ip: 92.81.194.212
oras: Iasi
varsta: 17 ani
steam id: suso_16
contra.prea putin timp pe server.eu te-am vazut de o luna pe sv nu stiu dc zici 5-6 ani!
Contra! trebuie sa intri des pe server pentru admin.

Guest

CONTRA !!!!
Contra .
pro...pun pariu ca are mai multe ore decat unii admini!
rox. Wrote:pro...pun pariu ca are mai multe ore decat unii admini!

asta nu tine numai de cate ore ai...poti sa joci 1 luna pe sarvr si sa faci 300 de ore...degeaba daca nu ai vekime !!
slotul l-ai luat "ca esti de gasca" , nu a trecut nici o luna si deja vrei admin. Alti joaca de ani buni . gen: manutza, bullu etc care nu au nici macar un slot , si vi tu care nu stiu daca ai 2 luni de cand joci pe serverul asta cu numele de maf1 si vrei admin. Daca vrei parerea mea , eu nici slot nu iti dadeam pentru ca pur si simplu nu meriti. N-ai vechime si pe u-s mai mult ai iesit in evidenta prin n reclamatii facute aiurea pe forum.

salut.
daca zici tu, asa sa fie.

P.S: unde scrie ca trebuie sa treaca 1 luna de la cererea pt slot ?
P.S2: daca joci de ani buni pe server cine te opreste sa iti ceri slot ? sa isi ceara frate slot manutza, bullu si etc
P.S3: si eu am jucat acum 5-6 ani cand tu nici nu stiai ca exista U-S.
P.S4: "pe u-s mai mult ai iesit in evidenta prin n reclamatii facute aiurea pe forum" frumos stil de a iesi in evidenta nu ? \
P.S5: am aproape dublu orelor jucate de tine si tu ai admin mare !

am incheiat .... e clar, GL&HF
nu inteleg de ce te agiti asa , mi-am spus parerea , am dreptul sa imi spun parere nu? " Joci de cand eu nu stiam de serverul asta" Smile) Permite-mi sa iti spun ca in momentul asta sunt cel mai vechi admin de pe server , am admin de pe vremea cand fratele lui bobo avea admin (varul tau mai mare) , deci ps3 poti sa-l stergi ca te faci de ras.
"Am aproape dublul orelor jucate de tine si tu ai admin mare" .. Sa ai multe ore jucate poate fi un avantaj , dar crede-ma ca uni mai au si un job , si cate o prietena care trebuie plimbata etc , decat sa stea toata ziua la calculator si sa faca intrecere la numarul de ore jucate pe server. Daca e sa ne luam dupa ore atunci trebuie sa vorbesc cu catalin sa mute serverul la rox si sa fie rox owner.

Dupa cum vezi majoritatea adminilor sunt contra , si eu sunt contra , dar ca la orice cerere de slot/admin am vrut sa iti dau si tie o explicatie macar sa stii si tu de ce nu te sustine mai nimeni dintre admini, dar vad ca te-ai simtit ofensat si ai inceput sa arunci cu vorbe aiurea. In fine , asteapta decizia unui owner (catalin , dj , mihai , danutza).

bafta.
nu mai zic nimic ... merge inchis !
Zuzu Wrote:nu inteleg de ce te agiti asa , mi-am spus parerea , am dreptul sa imi spun parere nu? " Joci de cand eu nu stiam de serverul asta" Smile) Permite-mi sa iti spun ca in momentul asta sunt cel mai vechi admin de pe server , am admin de pe vremea cand fratele lui bobo avea admin (varul tau mai mare) , deci ps3 poti sa-l stergi ca te faci de ras.
"Am aproape dublul orelor jucate de tine si tu ai admin mare" .. Sa ai multe ore jucate poate fi un avantaj , dar crede-ma ca uni mai au si un job , si cate o prietena care trebuie plimbata etc , decat sa stea toata ziua la calculator si sa faca intrecere la numarul de ore jucate pe server. Daca e sa ne luam dupa ore atunci trebuie sa vorbesc cu catalin sa mute serverul la rox si sa fie rox owner.

Dupa cum vezi majoritatea adminilor sunt contra , si eu sunt contra , dar ca la orice cerere de slot/admin am vrut sa iti dau si tie o explicatie macar sa stii si tu de ce nu te sustine mai nimeni dintre admini, dar vad ca te-ai simtit ofensat si ai inceput sa arunci cu vorbe aiurea. In fine , asteapta decizia unui owner (catalin , dj , mihai , danutza).

bafta.


mare dreptate ai zuzule. se fac cererile de admin ca ciupercile dupa ploaie. cum au ore multe, cum apar cererile . anyway contra !
dreptul lui sa ceara , dreptul lui sa fie respins, dreptul la libera exprimare!

e Democratie...
CONTRA
e bine ca se fac cereri de admin !
dar cate persoane au admin ?
Pages: 1 2