Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere Admin KenT
#1
nume: Razvan
prenume: Adrian
nick (actual si cu care ai mai jucat): KenT
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): Camper k0rN^_x SleeP ~Ov3R
timp de cand joc pe server: http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=351
sustinut de adminul (obligatoriu) : JaMMiN ma sfatuit intr-o seara sa fac o cerere si l-am ascultat Smile
timp de cand joc CS: 3 Ani
YM: razvy_adytza_ucj@yahoo.com
ip:-85.186.0.45
oras: Cluj-Napoca
varsta: 15 ani jumate
steam id: Momentan nu mai am Smile
#2
Online Time
01:52:05


w0w ,contra.
#3
............


Attached Files Thumbnail(s)
   
#4
Frate m-am gandit ... uite cum facem .... mergi pe un slot iar daca esti activ asa nitel oleaca mai mult 1 luna acolo eu iti dau pro pt admin ....nu ma uit ca ai .... ani ... ( e tarziu la ora asta sa mai ridic pagina ) !!!!!!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#5
Deocamdata de la mine ai contra. Prea putine ore.
#6
De acord cu Dey pr0 slot , si fii mai activ server+forum , si dupa poti revini cu cerere pentru admin ! Smile sa vedem putin interes din partea ta !
#7
contra, in primul rand nu ai ore, in al doilea rand trebuie steam pentru admin + ceva mai multa activitate...3: slotul nu te ajuta momentan la nimik sv nu este full k sa zici ca nu poti intra...joaca si vom mai discuta
#8
Nein! Daca ai sa compensezi lipsa steam-ului cu ore jucate, ca timp ai destul, poate mai stam de vorba. Spor la joc!
#9
hmmm... te-am vazut de putine ori pe server... dar sunt de acord cu ceilalti colegi daca dovedesti ca te intereaza acest post de admin castigal prin activitate!
#10
in ultima vreme cativa jucatori au primit de la Marian admin doar pentru faptul ca erau jucatori constanti si buni ... eu unul te-am vazut pe server mai de mult ... acu mai rar ... intra mai des si cred ca ai sa primesti si tu admin daca vei merita ...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)