CS.U-S.RO

Full Version: Cerere Admin KenT
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
nume: Razvan
prenume: Adrian
nick (actual si cu care ai mai jucat): KenT
playeri adusi pe server (minim 3 obligatoriu) (nick): Camper k0rN^_x SleeP ~Ov3R
timp de cand joc pe server: http://ban.u-s.ro/stats/player.php?id=351
sustinut de adminul (obligatoriu) : JaMMiN ma sfatuit intr-o seara sa fac o cerere si l-am ascultat Smile
timp de cand joc CS: 3 Ani
YM: razvy_adytza_ucj@yahoo.com
ip:-85.186.0.45
oras: Cluj-Napoca
varsta: 15 ani jumate
steam id: Momentan nu mai am Smile
Online Time
01:52:05


w0w ,contra.
............
Frate m-am gandit ... uite cum facem .... mergi pe un slot iar daca esti activ asa nitel oleaca mai mult 1 luna acolo eu iti dau pro pt admin ....nu ma uit ca ai .... ani ... ( e tarziu la ora asta sa mai ridic pagina ) !!!!!!!
Deocamdata de la mine ai contra. Prea putine ore.
De acord cu Dey pr0 slot , si fii mai activ server+forum , si dupa poti revini cu cerere pentru admin ! Smile sa vedem putin interes din partea ta !
contra, in primul rand nu ai ore, in al doilea rand trebuie steam pentru admin + ceva mai multa activitate...3: slotul nu te ajuta momentan la nimik sv nu este full k sa zici ca nu poti intra...joaca si vom mai discuta
Nein! Daca ai sa compensezi lipsa steam-ului cu ore jucate, ca timp ai destul, poate mai stam de vorba. Spor la joc!
hmmm... te-am vazut de putine ori pe server... dar sunt de acord cu ceilalti colegi daca dovedesti ca te intereaza acest post de admin castigal prin activitate!
in ultima vreme cativa jucatori au primit de la Marian admin doar pentru faptul ca erau jucatori constanti si buni ... eu unul te-am vazut pe server mai de mult ... acu mai rar ... intra mai des si cred ca ai sa primesti si tu admin daca vei merita ...