Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cere steam !!
#1
Nick: .FoCa.,SmEu.RiCa
ore : p numele foca 100,pe smeurica 50
Nume si prenume: Vlad Cimpoes
Varsta/invatamant: 17 ani , liceu clasa a 11 a, raducaneni
Oras: Iasi, comuna raducanei
Retea: Click net..ip 92.83.185.137 din cate stiu am ip dinamic, deci nu stiu daca e definitiv astaBig Grin
e-mail: <!-- e --><a href="mailto:vladcimpoes@yahoo.com">vladcimpoes@yahoo.com</a><!-- e -->


Ziceti acum daca da sau nu, daca v-ati razgandit.....
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#2
Celalalt topic, l-am inchis si am deschis altul sa vad daca dati sau nu, ca pe celalalt ne-am certat prea mult..

LodinG a scris
Uite ma chiar vad ca vrei sa achizitionezi acest steam....Da daca ma dezamagesti pe mine sau dupa ce primesti steam nu mai joci...ne certam urat de totSmile
PsBig Grine la mine ai Pro!
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#3
CONTRA si nu iti mai da singur pro ca o sa rada lumea de tine
#4
Burlace nu mi-am dat singur intra pe vechiul post pe ultima pagina sa vezi ca loadin a dat pro.... tu esti contra si asta e nu zi ca imi dau singur ca nu e asa
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#5
Contra, momentan.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
darkclan Wrote:Contra, momentan.


de ce contra ? cu ce o gresit baiatu ?
#7
Dj lasa-l, el ma cunoaste si vrea sa ma mai evalueze cred ca nu e inca sigur ca merit...nu e nimic mai e timp sa demonstrez..
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#8
pro Smile
#9
PRO
PS: jucam mai mult si vb mai putin..spor
#10
ok.ms.
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#11
CONTRA !!!

E un copil impertinent care joaca (sau juca) numai folosind coduri iar cand era banat nu stia decat sa dea restart la modem pentru a intra si a injura adminii..cel mai elocvent exemplu e Roxana care l-a banat de multe ori si tot de atatea ori era injurata ca la usa cortului.
De mine nu mai zic ca n-are rost..

Deci contra !!!

#12
Nea bogdan, de cand nu ai mai jucat pe server? nu mai fa comment daca nu esti la curent, am jucat corect, am facut ore asa ca lasa-ma cu commenturi-le tale ca iti place sa iti bati joc de mine si aici si pe drum, esti mai rau decat mine te legi de un copil si pe drum cand ma intalnesti ma insulti...
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
#13
vlad5555 Wrote:Nea bogdan, de cand nu ai mai jucat pe server? nu mai fa comment daca nu esti la curent, am jucat corect, am facut ore asa ca lasa-ma cu commenturi-le tale ca iti place sa iti bati joc de mine si aici si pe drum, esti mai rau decat mine te legi de un copil si pe drum cand ma intalnesti ma insulti...
"Nea Bogdan" e ala care iti da bani sa-ti iei pixuri la scoala nu eu.
Nu am putut juca pe server pentru ca sunt la Campina insa pe 15 aprilie vin acasa si mai discutam atunci.
Pentru mine esti si vei ramane acelasi copil nesimtit pe care il stiu.
Nu-mi bat joc de tine in nici un mod insa te dai ceea ce nu esti.
Daca iti doresti atat de mult steam , de ce nu-ti cumperi unul ca nu e mai mult de 10 euro?
Din punctul meu de vedere nu meriti steam gratuit si imi voi pastra opinia .
Nu am nevoie de reply pentru ca nu ma incalzeste cu nimic.
Sanatate !

#14
topicul anterior a fost inchis ptr cearta nu? Smile
Mai bine inchidetil si pe asta ca tot la cearta sa ajuns.
#15
Sunt contra pentru steam gratuit, vrei steam poti sa-l cumperi. Daca esti jucator fidel serverului, renunta la cererea de steam, ca tot nu joci codat, cum spui in ultima perioada si fa cerere de slot. Consider ca nici nu ai nevoie de steam, nu te consider un jucator profesionist! (sfat: nu mai fi atat de insistent, in toate cate faci.)
Pro doar pentru un slot. Pomana nu fac. Sper sa nu mai deschizi alte topicuri, pentru steam. Vei primi acelasi raspuns. Retine-l.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)