Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cel mai simpatic/antipatic jucator
#31
simpatic : manutza gg manutza
antipatic : manutza, e ciuda ca nare motor :lol:
Reply
#32
simpatici: dmx(gg dmx ms dmx) + cele doua surori + inca cateva fete + toti ceilalti baietii depe server
antimapici: :-? smantanosu(pur si simplu un ingamfat)
Reply
#33
Simpatic(a): Rox ca nu mai comenteaza, Burlaku ca e baiat fin, Dj respect, Playa ca se oftica cand il fac cu awp-ul, Catalin scurt si la obiect + restu care nu v-am enumerat
Antipatic(a): Playa cand e gay si ma face cu awp-ul, si eqqq care e cam fragar ...aaaaaa si pe primul loc e maf1 care ar fi banat daca nu avea cine sa il sustina.
Reply
#34
Simpatici : Razer( ca m.a bagat in boale cu masina lui) darkmanX(colegu de generatieSmile) ) eqq( fragar fragar, da e baiat ) surorile bomba , lorri , gogu( chiar daca nu ma are la inima inca ) zuzu(l-am picat cu deagle din bulan recunosc , si acu cauta sa imi dea lama :lol: ) si restu.
Antipatici : Nimeniiiiiiiiiii
Reply
#35
simpatic:razer deoarece imi place masina lui
antipatic:razer deoarece se da prea jmecher cu masina lui :lol: :lol: :lol: :lol:
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
Reply
#36
sebi Wrote:simpatic:razer deoarece imi place masina lui
antipatic:razer deoarece se da prea jmecher cu masina lui :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#37
Simpatic(a): 99,9% din U-S
Antipatic(a): THE ONE AND ONLY ......... :arrow: <3 LoL !!! Aplaudati va rog, Multumesc.
Reply
#38
sebi Wrote:simpatic:razer deoarece imi place masina lui
antipatic:razer deoarece se da prea jmecher cu masina lui :lol: :lol: :lol: :lol:

pei ori e gti ori nu mai e Smile)))
Reply
#39
Simpatic:Laurentzii(a inceput sa stie de gluma :lol: )
Antipatic:Il stiti pe LoadinG? :lol: :lol: :lol: :lol:
Reply
#40
simpatic : Laurentzii ( ma face cap mare Smile) )
antipatic: nimeni
Reply
#41
Simpatici : razer , verde , iza , dj , zuzu , wakkk , burlaku , rox , S.Coartza , pheno , bunelu. , danutzz si lista poate continua

Antipatici : oagarii care comenteaza aiurea gen KGK-Die . si mai e unu acolo pe undeva
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#42
simpatic : seBs cand spune ca numai vorbeste cu mine daca il bat cand are awp Smile)
antipatic : tot seBs cand are bulan Smile)
Reply
#43
simpatici: cam toti
antipatici: era unu, a trecut la simpatici sapt trecuta Smile)
Reply
#44
simpatic : burlaku si lori cand sunt pe sv
antipatic : zuzu
Femeiaeste un animal care traieste pe langa casa omului si se hraneste cu zilele lui.


cs.u-s.ro
Reply
#45
simpatic: wakk
antipatic:nimeni
.
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)