Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CUMPAR !
#31
:lol: da playa
#32
"Daca n-ai cap sau pistol.... mai bine stai acasa" . Daca nu cunosti pe nimeni de acolo,e nasol tare. Unu s-a dus la tara sa se distreze la o discoteca, si din "greseala" s-a luat cu un baietas de p'acolo si dupa 2-3 minute au venit bajetii calare pe cai cu topoare si furci .
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#33
ERa .. "daca n'ai cap sau pistol atunci lucreaza la biceps" fan specii !Smile))
Ok inteleg .. din .. fericire mi-am anulat plecarea .. in "statele unite ale macelarilor" :lol: Ms oricum.
#34
ache te-ai uitat mult la filme :lol: cand te duci intr-un sat strain e bine sa fii cat mai invizibil ca multi nu iarta, asculta de la unu care o luat-o :lol: :lol: presunand ca voi sunteti 5 maxim 10, aia is tot satu', nu se lasa ei unu pe altu :lol: :mrgreen: Tu inca te joci cu papusile.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#35
knd or veni aia cu furci ,topoare,scanduri etc ai sa fugi cu bastonul in mana ...u crezi k ala o sa iti zica "vreau sa te bat " ? Smile) knd ai iesit din bar ai dat cu capu in sticla sau par si gata Smile))
#36
ache.
te asteapta tiganii din grajduri cu bastonu Smile)))..daca nu faci rost iti dau ei nui problema...tu vezi sa ai de pe ce suna la urgente Smile)))...
#37
[Image: 5299688_images.jpeg]
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)