Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CARE E CEL MAI BAZAT JOC PE CARE L-ATI JUCAT...SI PE CE SIST
#16
de ce cand intru in joc si dau sa incep jocul mi se albeste ecranul (cand incepe misiunea cred).......la ASSassins creed ......astept sfaturi ceva
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#17
assasins creed un joc bine realizat l-am terminat de 2 ori Big GrinBig Grin
Reply
#18
am si yo o intrebare in legatura cu jocurile mari...knd iau nfs carbon,medal of honor,nfs prostreet sau tot ce e mare si cred ca are o grafica buna ... si intru in joc sta ecranul 2 secunde negru iar dupa aceea imi zice ca file de modul .dll nu poate fi gasita... e din cauza placii video sau tre reinstalat windows?
Reply
#19
savvy Wrote:am si yo o intrebare in legatura cu jocurile mari...knd iau nfs carbon,medal of honor,nfs prostreet sau tot ce e mare si cred ca are o grafica buna ... si intru in joc sta ecranul 2 secunde negru iar dupa aceea imi zice ca file de modul .dll nu poate fi gasita... e din cauza placii video sau tre reinstalat windows?

nare nici o treaba cu windows-ul e de la placa video probabil ca nu suporta grafica ce placa video ai ?
Reply
#20
cauta pe net ultimul driver de la placa video. daca nu merge nici atunci, inseamna ca placa ta video nu suporta acea grafica.
Reply
#21
k ms mult Big Grin
Reply
#22
fifa 2009 la mine pe mobil.am reluari fac skeme se vede 3-D pot pune si camera si sa ninga sa ploua...tot.....ca pe calculator nu-mi merge.... :cry: :cry: :cry:

imi da nush ce eroare "net send" ceva cu registering nush ce.....de vreo 6 ori am incercat si mereu aceeasi kestie :cry: :cry:
si teoretic ar trebui sa mearga....unui coleg de clasa ii merge si are procesor mai slab..... :cry:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#23
placa video a mea este radeon 9600 series...
Reply
#24
fear 2 project origin ar fi ceva Wink sau Prince of Persia le-am terminat pe toate 4 super jocuri ( mai putin Sand of Time, e mai slabutz) :mrgreen:
Reply
#25
savvy Wrote:placa video a mea este radeon 9600 series...

a mea la fel
ati radeon 9600 XT 256 mb/128 bit
nu e cine stie ce...dar fifa 09 tre sa mearga lejer...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#26
a mea e x1600pro de 512 pixel shader 3.0 si sincer mi-au mers chiar toate jocurile. nfs undercover merge la detalii la maxim. bine ca acum mi-am luat si un dual core la 4400 si am 2gb de ram Big Grin
Reply
#27
cat ai dat pe procesor ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#28
pai cum ai vrea sa iti mearga la 9600 se e slaba si mai ales jocurile din ultimi ani , am si eu una de vanzare 50 ron Wink)
Reply
#29
eu am placa video Nvidea GeForce 9600 GT 512 DDR3 256 bit pana acum nu am avut probleme cu ea
Reply
#30
numai eu nu stiu ce placa am Smile)Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 42 Guest(s)