Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
#16
Sw2mp adus de mine pe u-s, e om cu steam, juca candva bine nu stateau multi in fata lui. Nu a mai jucat cs o perioada, s-a mai lasat, s-a mai apucat si tot asa. Cee? a ramas fara admin in primul rand pt ca a dat destroy unui om cu steam, ceea ce nu era necesar. Cativa admini s-au uitat pe demouri si nu au gasit nimic la anonymous. NU SE DA BAN SI DESTROY PE PRESUPUNERI.
Reply
#17
Anonymous e but maxim dar stie doar un loc sa traga cu awp pe d2 si trage bine "head", asta nu inseamna ca are wall sau ceva pentru ca in timpul jocului nu da nici macar semne de banuiala, asa ca sa ma scuteasca cu 'vai, a dat prin perete' ca asta nu e motiv de ban. Multi din adminii de pe U-S gandesc asa.
Am vazut ca CEe? stie jocul si e pacat ca pierdem un admin ca el (pentru ca stie jocul) , dar sa ia o concluzie pe un rationament gresit nu mise pare corect. Din punctul meu de vedere trebuie pastrat ca admin dar explicat ca ban/destroy nu se da pe o banuiala.
Eu ma uit de 3 ori si ma gandesc de 5 inainte sa dau ban daca nu mi se pare evident jocul 'necurat' al cuiva.

Salut.
Reply
#18
salut zuzuk eu sunt CeE?
ca sa explic la toata lumea , butii astia care dau hed-uri prin perete cu awp-u care din pct meu de vedere este o arma cu care inveti mai greu sa tragi si MULT MAI GREU SA DAI HED au wall ! colegu anonymus fata in fata nu era in stare sa puna tinta pe om dar prin perete hed dupa hed , m-am uitat pe el , nu i-am dat ban pe presupuneri , nu am dovezi recunosc greseala mea DAR va spun si aici inca o data nu cred ca am banat pe cineva degeaba (chiar daca avea steam sau nu) ! Asa ca fapt divers si eu am luat destroy azi dimineata pe awp india , aveam nick-ul Luigy si am fact plangere dar nu am primit inca motivul destroy-ului , mai astept ..... o zi faina la toti

va mai scriu cateva randuri , daca aveti timp le cititi daca nu asta este Smile) eram pe aztec cu inca cativa admini dar singuru care mi-a ramas in minte este adutultm ! Un nepot la tero ne rupea hedurile si pe langa asta mai facea si misto de cativa dintre noi , mie unul mi-a zis ca nu imi merge asa usor cu el , zic ok ma o fi unu mai bun ca mine dar hai sa stau totusi spec oleaca sa ma uit pe el , poate mai invat si eu cv Smile) si ma pun spec , adutu imi zice ma eu cred ca are silent aim , zic stai asa ca ma uit si eu (pacat ca nu ii mai tin minte nick-ul dar oricum nu a facut plangere) ! Dupa cateva vieti ii dau destroy 100 % convins ca avea aim CLAR , silent aim , singuruL dintre adminii care erau atunci pe server si mia scris pe chat ca este de acord cu mine a fost adutultm care mi-a si spus "sa vezi ca asta face plangere da stai chill ca eu te sustin" ! Deci degeaba analizati si rasanalizati demo-urile pt ca daca au wall de ex nu este foarte usor sa iti dai seama , si ca admin nu ma laud , chiar is robot nu stiu comezile f bine , tre sa mai invat asta e clar , dar ca jucator de c s eu ma consider macar mediu cu toate ca am jucat si in pgl si cateva concursuri si 9 ani de cand am descoperit jocul asta si pierdeam toata ziua prin salile de jocuri care erau prin 2004 2005 si jucam in retea 1.5 ca disperatii !
Reply
#19
Daca te-ai obosi un pic si chiar ai fi experimentat cum zici ai vedea ca avem hltv, deci dovezi sunt, asa ca nu mai vorbi si arata-ne dovada. Zuzuk s-a obosit si a extras demo cu anonymous si nu s-a gasit nici un cod. De ce nu pricepi ca aici nu se vorbeste pe auzite, s-a verificat, verifica si tu hltv si adu dovada. Asa se procedeaza pe us, dai ban si primesti reclamatia, adminul aduce dovada si atunci banul ramane. Tu nu te-ai obosit sa aduci dovada, s-a obosit Zuzuk si asa s-a dat unban
Reply
#20
bine JAMMIN asa e cum spui tu sunt neexperimentat ! restul adminilor sunt foarte experimentati in comparatie cu mine de asta am luat destroy dupa ce i-am zis la admin sa imi scoata blindul ! ca admin recunosc mai am de invatat ! dar si altii mai au de invatat nu doar eu ! peace Smile
Reply
#21
Pe care torn il scot. Eu mereu am fost dusmanul adminilor, dar am si promovat pe cei care au miscat un deget pentru u-s
Reply
#22
Ai perfecta dreptate aici , eu spre deosebire de altii sunt nou pe server ,aproximativ am cred ,cam 1 an maxim de cand joc la voi dar am fost banat cand jucam cu Luigy. si eu si amicul meu FAN Luigy. tot fara poze fara nimic , ni sa scos banu la am2 dar am facut o pauza pentru ca am avut indoieli cu privire la modul de administrare . Totusi este un server de nota 9 , 9.5 din punctul meu de vedere si vazand ce caractere sunt pe alte servere care cica ar fi printre cele mai bune mi-am dat seama ca tot pe us era mai bine !!! Ca s-a hotarat sa nu mai am admin nu am ce sa fac , am si eu partea mea de greseala si e posibil sa fi dat rateu in legatura cu useru sw2mp pentru ca trebuia sa ma uit daca are steam sau nu si sa incerc un ss mai intai sau un demo dar cu anonymus sunt convins ca era wall ! DACA doriti ca intr-o zi sa imi dati privilegiul de a fi admin din nou o sa fiu mai atent daca nu tot pe server o sa ma gasiti cu awp-u in mana Smile) JAMMin cum tu esti "dusmanul" adminilor crede-ma ca asa nu suport eu codatii si zilnic se prind cativa pe server deci daca am "gafat-o" nu a fost cu intentie a fost graba si neatentie .
Reply
#23
"CeE? va ramane doar cu slot timp de o saptamana.
Dupa aceasta saptamana CeE? va fi pus in drepturi de admin dupa ce isi va face cont pe forum si isi va incerca norocul in a face o cerere de steam, avand in vedere continuitatea sa pe server de ceva vreme." .... postat de Verde ...

deci peste o saptamana poti face cerere sa iti primesti adminul inapoi dpmdv, toti mai gresim, important e cum ne reparam greseala
Reply
#24
baieti, nu mai vorbiti aiurea. omu ala avea tampenii in cfg si wallu cat casa mai mult sesizabil ptr unii si mai putin observabil ptr altii si cum s ar zice pun punct aici ca m am cam saturat sa va explic unora ca un codat se observa fara sa stai spec pe el, dp cum se misca si trage in timpul jocului cand joci versus el. eu nu stau spec niciodata si nici n am sa stau ptr ca daca are putin habar omu se opreste din jucat si trage anapoda ca sa te induca in eroare si aici ma refer la genul jucatorilor care joaca misel, nu genul rcpistilor sau eu mai stiu ce alt tampit care nu l intereseaza daca e prins ptr ca servere sunt si asa destule unde poate sa futa buha. deci pot sa dau exemplu de jucator cu scripturi pe tipul caruia i am dat eu ban si verde a vrut sa ma taxeze after, cel cu steam. iar ideea e simpla cum a explicat si Ce... AVEA PORCARII IN CFG CUM MULTI DINTRE JUCATORII ASA ZISI CURATI DE AICI AU.(nu fac apel la adminii actuali)

O SA VA FAC UN TEST CAT DE CURAND PE SERVER CA SA VEDETI DESPRE CE VORBESC.

si nu are rost sa ii scoateti adminul pe un motiv tampit jamine.
Reply
#25
va certati degeaba sincer... parerea mea este ca nu ai ales momentul potrivit sa ii dai ban. O fi avand tot felul de minuni si coduri dar in fazele de care discutam nu se vede... cel putin eu nu le vad: incearca sa dai alte momente de joc ale lui mai suspecte de atat si te cred!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)