Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban
#1
Morph # Alkolsuz BIRA STEAM_ID_LAN 92.80.77.207
Cand il prindeti pe server,ban+destroy sau doar ban,i-am facut 3 poze,a dat add pe mess,si dupa 1 min mi'a dat block,jucatoru asta juca doar steam only,azi era fara,si a bagat wall
Cee? poate sa confirme
O zi buna
Reply
#2
prea stia jocul ...
bine ca ai actionat la sss
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#3
Da a fost faza cu steamu..ieri juca,si azi nu,de accea am zis ca nu dau ban/destroy fara dovezi,si am facut ss
O zi buna
Reply
#4
zi si mie adresa lui de email
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#5
Poate a intrat altul cu numele lui...
Reply
#6
O sa verific ip,sa vad cand mai intra morph cu steamu,sa vad
Reply
#7
Id de pe care mi'a dat add este:
b3b3t0o_4u gh0st nu am nimic cu nimeni,i-am dat de 2 ori slay pentru a il intreba de poze si deja ma ameninta ca vorbeste cu tine
azi dimineata era non steam,mi'a dat add pe mess,si a iesit
asta era el acuma
Morph # Alkolsuz BIRA STEAM_0:1:20729406 92.80.77.207
si asta era de dimineata:Morph # Alkolsuz BIRA STEAM_ID_LAN 92.80.77.207
Edit:Am observat ca daca ma implic,gresesc,daca ii dadeam destroy fara motiv,eram incompetent,si aveam adminul suspendat,deci,nici cum nu e bine sa fac
Reply
#8
nu cred ca are wall, ma joc destul de des cu el
Reply
#9
Astept sa imi dea gh0st un raspuns,daca e adevaratul morph,acelasi ip,acuma nu ma pricep eu excelent,eu vroiam doar cele 3 poze,nu altceva
Reply
#10
CeE? daca nu ma insel e Luigy. Primesc urmatoru mesaj.
am incercat sa postez pe topic dar nu imi da voie deci am sa iti scriu tie daca are vreun rost , am stat pe colegul anonymus cateva vieti m-am uitat atent pe el avea wall clar , de ce spun asta pentru ca el saracu deabea era in stare sa traga cu arma dar prin pereti era AS , 2 heduri pe d2 prin perete cu awp-u !!!!! fara sa vada omu ! Verde scuza-ma da si eu joc cu awp foarte bine si tot nu imi intra hedurile alea fara macar sa vad omu si hai sa zicem la primu a avut bulan dar la al 2 lea .... , si inca cv cand vezi un but ca asta ca prin perete da hed dar fata in fata nu da 20 damage iti da de banuit , dar nu i-am dat direct , am stat si m-am convins ! am vazut ca mi-ati scos adminul , f bine nu ma deranjeaza , ms frumos pt slot ca eu asta vroiam initial ! bafta cu serveru in continuare si apropo asa ca fapt divers am jucat pe server inainte cu Luigy si mi-am luat BAN fara nici o poza fara nici un demo fara nimic deci fiti mai atenti cu selectia la admini , iar daca eu am banat pe cineva fii sigur ca l-am banat pentru ca nu era curat , garantez pentru asta verde !

Deci admini, sa terminam o data pentru totdeauna, are sau nu wall Anonimous ala? este sau nu este CeE? vinovat? el vede wall si la sw2mp
Ce vede el si voi nu vedetii?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#11
Personal anonimus are zile bune si zile rele,astazi de exemplu pe aim_ak-colt,il batea marmota cu inca un but,nu cred ca ar juca codat,nu are avea de ce...sw2mp la fel,au zile bune si rele
Parerea mea este ca acesti 2 jucatori,ar trebuii sa fie "monitorizati"daca pot spune asa,si intr'un final ne vom convinge daca au sau nu cod
Asta este doar parerea mea,nu sunt expert in cs
Have a nice day
Reply
#12
De anonymous ala nu stiu nimic..e ala de pe godz? Si pe sw2mp n-am stat ..dar stie jocu . Este unu mSD ala da mult prin perete ..sa va uitati Smile
Reply
#13
msd e admin pe aici..nici el nu e codatWink)
Reply
#14
VerDe sa-l banezi pe mSD ca eu nu-l prind ca are spid
Reply
#15
Smile))))) bine mSD , o sa tin cot sa te banez
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)