Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BANCURI !
#76
De ce se masturbeaza surdo-mutii cu o singura mîna ?
- Cu cealalta gem de placere.
Reply
#77
Afara ploua linistit si-n casa merge netul, iar noi un fulger asteptam ca sa se ia curentul. Reteaua inca ne mai merge, dar pe un ultimul drum, asteptand acel mic fulger ca sa se fac PC-u scrum
Reply
#78
ANUNT: pierdut bricheta zona Giulesti 20 martie 2008..pentru informatii va rog contactati ma: <!-- e --><a href="mailtoConfuseduporter_rapid@giulesti.ro">suporter_rapid@giulesti.ro</a><!-- e -->...am nevoie de bricheta ca urmeaza meciul cu Dinamo...rog seriozitate Wink)
Reply
#79
Vand magar turbo diesel urechi rabatabile,sistem audio iha iha tractiune 4x4 sistem alimentar apa paie si bataie,culoare cacaniu in dungi,servo, abs,ESP, 18 airbaguri,bici 7+1 trepte ,pret 2500 euro accept la skimb catar full option+diferenta
Reply
#80
"Windowsul nostru,
Care esti instalat pe hard,
Deschide-se ferestrele tale,
Vie crash-ul tau
Precum in Vista asa si in XP
Si zilnicele Servicepacks da-ni le noua,
Si ne iarta partitiile Linux
Asa cum si noi iertam greselile din drivere.
Si nu ne du-n ecranul albastru,
Ci izbaveste-ne de conflicte de versiuni
Caci al tau este tot RAM-ul
Si hardul
Si toti hertzii procesorului
si-n veci vecilor
Alt-F4"
Reply
#81
cele 3 minciuni fundamentale ale unui baiat adoleshcent:
1. imprumutami pana maine 10 lei
2. de maine ma apuc de invatzat
3. dezbrakte k nutzi fac nimic
Reply
#82
Ce este sexul?
DUPA MEDICI, ESTE O BOALA: Pentru ca ajungi tot timpul la pat.
DUPA AVOCATI, ESTE O INJUSTITIE: Pentru ca intotdeauna este unul deasupra, altul dedesubt.
DUPA POLITICIENI, ESTE DEMOCRATIA PERFECTA: Pentru ca se bucura atat cel de deasupra, cat si cel de dedesubt.
DUPA ECONOMISTI, ESTE O INVESTITIE PROASTA: Pentru ca e mai mult ceea ce intra decat ceea ce iese
DUPA MATEMATICIENI, ESTE ECUATIA PERFECTA: Pentru ca femeia ridica membrul la maxima putere, il inchide intre paranteze, ii extrage factorul comun si-l reduce apoi la forma canonica
Reply
#83
Miezul noptii - un betiv se leagana din gard in gard, cand e oprit de un politist.
- Actele dumneavoastra, va rog, si sa-mi spuneti unde mergeti!
Betivul se uita lung:
- Ma duc la o conferinta despre efectele nocive ale alcoolului si despre riscul betivilor de a deveni ratati.
Politistul il fixeaza:
- La ora asta? Cine tine o conferinta despre asa ceva la miezul noptii?
- Nevasta-mea, mai mult ca sigur ... si soacra-mea.
Reply
#84
Unul beat turta sta pe o bordura in fata unui bar. Un strain vine la el si il intreaba daca ii merge rau sau daca nu se poate ridica. Beatul raspunde:
- Hei! Stii tu cine-s eu?
- Nu! Cine?
- Isus Cristos...si ti-o pot dovedi. Vino cu mine!
Intra in bar si strainul dupa el. Barmanul il vede pe betiv si zice suparat:
- Isuse! Iar esti aici...
Reply
#85
Doi betivi mergeau pe strada.Unul se tinea de gard shi unul mergea in patru labe.Cel care se tinea de gard ii zice celuilalt:
-Bai rade lumea de tine, mergi in patru labe!
La care celalalt:
-Te vad eu pe tine cand se termina gardul!
Reply
#86
Un betiv sta la bar si scrie de zor cifre pe o bucata de hartie. Barmanul curios il intreaba ce face acolo:
- Nevasta-mea tine o cura de slabire si mi-a spus ca pierde un kilogram pe saptamana.
- Si?
- Si daca sunt exacte cifrele, scap de ea in 18 luni!
Reply
#87
Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare. Intra in cabina si nu zice nimc. Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului. Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la care betivul raspunde:
- N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.
Reply
#88
Doi betivi ies dintr-un bar. Unul din ei vede un ciine care-si lingea testicolele. Atunci betivul zice:
- Ce n-as da si eu sa pot face asta...
Celalat betiv spune:
- Hic...hic.. daca-i dai un biscuit cred ca te lasa si pe tine.
Reply
#89
Unui client i s-a refuzat un nou pahar, barmanul considerand ca acesta este destul de afumat. Consumatorul a protestat.
-Iti voi dovedi ca nu sunt beat de loc. Vezi pisica aceea care intra in camera. Ei bine, nu are decat un singur ochi.
-Esti beat crita, mestere. Pisica nu intra in camera, ci iese. Si ala nu-i un ochi, ci gaura fundului
Reply
#90
Un betiv merge pe strada. Se intalneste cu o doamna cu un carucior.
- O doamne, iar vad dublu.
- Nu domnule, sunt gemeni.
- Toti patru?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)