Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BAN?
#1
ADELINE:

[AMXBans] Reason : ' cica ai wall ' ???

Voi sunteti seriosi la faza asta? Da` vrei sa-mi vii in camera sa vezi cum jucam 3-4 odata? ti-am zis ca ma uitam la colegul, da-s in camera frate. Uneori si neintentionat vad, ca nu stam spate-n spate ca la net cafe :|

Sunt atatia cu aim pe server si voi faceti polemici aici pentru un monitor frate?

E de parca as juca pe bani si v-as lua banii sa-mi bp..
#2
Crezi ca daca vii aici cu figuri de genul : "E de parca as juca pe bani si v-as lua banii sa-mi bp" o sa rezolvi ceva? Te asigur eu ca nu, eu ti-am dat banul, de fiecare data cand o sa te prind pe server, o sa ai destroy de la mine, asta ca sa va invatati sa jucati corect, nu ma lua ca te uiti neintentionat, tu mergeai cu tinta prin pereti dupa playeri, sunt multi care fac monitor, dar ce faceai tu se numea nesimtire. Esti tu sigur ca joaca playeri cu aim si noi nu facem nimic? Da-mi si mie un exemplu ca tare curios sunt.


Apropo, cum de ai intrat pe server? Cine ti-a scos banul ca din cate am inteles din spusele lui JaMMiN el ar fi pus banul la loc.
#3
JaMMiN mi l-a scos, am intrat, am jucat, azi intru si iar aveam ban.
Pe motiv ca "cica ai wall" ?
Si am intrat pe forum si am citit topicul anterior.
Si astea nu-s figuri, e adevarul Big Grin Eu joc de placere, cand si cum am timp.
Fara shift, geophx sau crb, rar o sa ma vezi pe server. Ori intram toti o ora, doua, trei, asa sa treaca timpul, ori nu intra nimeni.
Dar lasa ban-ul acolo, fii mandru de tine.
Poti inchide topicul.
#4
areborn tratezi cam urat problema pentru un simplu monitor si mai usor cu amenintarile, aici lucreaza doar ego tau
daca baiatu a recunoscut ca a jucat cu monitor, jumatate din fapta e iertata (plus ca nu e cod)
ar trebuie lasat sa joace, si-a ispasit ban-ul destul pentru aceasta fapta.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Ii baiat ? Smile) Eu credeam ca e fata ... Adeline Smile)
#6
Uite cum sta treaba...citeste aici http://forum.u-s.ro/Thread-unban--4733 si vezi la ce concluzie a ajuns lumea. Cica ai wall nu monitor. Eu pentru monitor nu as da niciodata ban....foarte bine ca joci cu mai multi prieteni pe server la noi. Eu nu am facut decat sa repun banul ca cica m-as fi pripit...desi eu nu cred! Eu ti l-as scoate si acum...dar vreau sa aud ce au de zic iar Para|noic si altii!
#7
Ok, sunt de acord sa se scoata banul, dar un sfat pentru tine Adeline, cand faci monitor incearca sa nu mai bata chiar asa urat. Pentru ca mai prinzi admini in pase proaste, cum am fost eu atunci si nu o sa te ierte.


Spor la fraguri!
#8
Cer ca jucatorilor din campus TV...adica cei cu ip 80.180....etc sa li se faca poze...si sa vedeti care e treaba....ca oricum daca se hushcheste aveti ip-ul...il pasati mai departe si se da ban. Cei din campus au ip-uri statice!
#9
JaMMine scoate-i banu ca nu are rost , monitor poti sa faci si la sala de ex cum a zis gh0st , asta-i stilul , mergem mai departe , e server public la urma urmei...
#10
Ti-ai luat ban din nou sau cum... si aici nu e vorba de bani ci de faptul ca jocul sa fie cat mai "curat"... zi-mi si mie care-s codatii aia de care zici tu si le dau acu ban. Daca ar trebui sa ma iau dupa "gura targului" ar trebui sa banez jumatate de server aproape de fiecare data... ca jucator esti subiectiv pentru ca n-ai ce pierde asa ca parerea voastra e egala cu zero. Prefer in cazul asta sa ma incred in "propiile forte". Pana la urma aici e vorba de tine nu de altiii asa ca nu mai "baga in oala" alte persoane... ca ai facut monitor treaba ta. Atat timp cat nu e considerat cod poti sa joci linistit.
Eu nu stiu care e ip-ul celor din campus, ideea e ca atunci cand sunt sigur de cineva ca are cod ii dau ban fara drept de apel. Asa ca tu nu trebuie sa profiti de chestia asta... ia si joaca cum trebuie si nimeni n-o sa aiba de suferit.
#11
Propun altceva, atata timp cat a bagat alte persoane in oala cu codati si ne acuza ca nu ne facem treaba cum trebuie pe server, propun sa i se scoata banul atunci cand vine cu numele unui codat si cu dovada ca acea persoana joaca pe server fara ca noi sa actionam asupra lui.
#12
Care vrea sa ii scoata banul nu are decat. Il gasiti in banlist
#13
Ma bucur ca v-ati linistit, asteptam postarea lui Para n-o ia.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#14
unBan. Am eu grija de ei!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)