Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Am o problema :-?
#1
Hellau tu everibodi :-? .. de curand (mai exact de aseara in jurul ore 11 PM ) Am sezit ca YAhoo messengeru meu face faze naspa.Mai exact :-? nu`mi mai arata ce scriu ceilalti .. si nici ce scriu eu .. dupa ce dau enter .. :-? .. cum pot sa`l fac sa mearga?

Sa nu`mi ziceti de soltii gen :
Reistaleaza`l
Pune alta versiune

Ca deja le`am facut! si nu merge :-s ..

Dupa ce ma ajutati .. daca se poate si daca sunteti generosi .. puteti sterge toppicul :-s
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#2
ai virus.reinstaleaza windowsul
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#3
Intense Energy Wrote:Hellau tu everibodi :-? .. de curand (mai exact de aseara in jurul ore 11 PM ) Am sezit ca YAhoo messengeru meu face faze naspa.Mai exact :-? nu`mi mai arata ce scriu ceilalti .. si nici ce scriu eu .. dupa ce dau enter .. :-? .. cum pot sa`l fac sa mearga?

Sa nu`mi ziceti de soltii gen :
Reistaleaza`l
Pune alta versiune

Ca deja le`am facut! si nu merge :-s ..

Dupa ce ma ajutati .. daca se poate si daca sunteti generosi .. puteti sterge toppicul :-s


Sterge folderu si cauta mess 9 betaTongue si voilaSmile
Reply
#4
o_o antivirus musca prost Smile) .. ok am sa incerc faza lui wakk . daca merge ai o bere cand vin in iasi .. cand o sa am ocazia ... daca nu vad eu cum rezolv si pun bidefender nou >_> inca mai astept pareri Big Grin le incerc pe fiecare
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#5
Si mie mi se intampla faze de acest gen, dar rezolv printr-un simplu restart al pc-ului.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#6
Din pacate dragul nostru danutzz are dreptate .. un virus in pc incerc sa`l inlatur .. :-? cu bitdefender .. daca merge bine de bine daca nu il bag de unde a venit cu picioarele inainte !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#7
quick.
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#8
virusul a fost inlaturat . dar problema persista
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#9
Intense Energy Wrote:virusul a fost inlaturat . dar problema persista



Reinstall mess, cauta versiunea care ti-am zis'o e cea mai buna si fixa nu prea ai probleme la eaTongue
Reply
#10
incerc acum Smile
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#11
am incercat wakkk . din pacate nu merge .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#12
incerca sa dai un pumn la unitatea centrala ... la mine functioneaza cand ma arata idle pe mess
Reply
#13
i`am dat de i`am indoit carcasa .. si nu a ajutat la nimic :lol: :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#14
Zuzu Wrote:incerca sa dai un pumn la unitatea centrala ... la mine functioneaza cand ma arata idle pe mess
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Reply
#15
:lol: :lol: :lol: :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)