Poll: Sunt Codat?
You do not have permission to vote in this poll.
Da
38.46%
5 38.46%
NU
61.54%
8 61.54%
Total 13 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Am aim?
#16
nu te acuz de nimic eu, nu ma intereseaza, dar chiar esti patetic! e ca si cum te-ai lauda facand pe nevinovatul, de fapt nush cum sa zic ca e mai rau, e patetic, suferi, nush cum sa zic! E ca si cum ricky martin ar intra pe forumul nostru si ar face un poll si ar intreba sunt frumos sau nu (cu tinta spre fete nu spre baieti), si s-ar astepta numai la raspunsuri pozitive, sau negative dar cu rea intentie. E si mai rau nush. A mai facut unu odata un topic tot asa suferea, nush care era. Oricum imi place cum te ataci si cum ii ataci si pe ceilalti, le ceri pareri apoi le zici sa nu isi dea cu parerea! Esti zeu la cs, taci nu te lauda, ia si vezi-ti de tastatura si maus, fa-ti si o viata frumoasa (in afara de pc) si nu suferi pe forumuri!


E ca si cum Metallica ar intreba pe forum: avem succes sau nu avem! nush e mai rau, asta nu se poate exprima nici intr-un milion de cuvinte! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#17
playa Wrote:nu te acuz de nimic eu, nu ma intereseaza, dar chiar esti patetic! e ca si cum te-ai lauda facand pe nevinovatul, de fapt nush cum sa zic ca e mai rau, e patetic, suferi, nush cum sa zic! E ca si cum ricky martin ar intra pe forumul nostru si ar face un poll si ar intreba sunt frumos sau nu (cu tinta spre fete nu spre baieti), si s-ar astepta numai la raspunsuri pozitive, sau negative dar cu rea intentie. E si mai rau nush. A mai facut unu odata un topic tot asa suferea, nush care era. Oricum imi place cum te ataci si cum ii ataci si pe ceilalti, le ceri pareri apoi le zici sa nu isi dea cu parerea! Esti zeu la cs, taci nu te lauda, ia si vezi-ti de tastatura si maus, fa-ti si o viata frumoasa (in afara de pc) si nu suferi pe forumuri!


E ca si cum Metallica ar intreba pe forum: avem succes sau nu avem! nush e mai rau, asta nu se poate exprima nici intr-un milion de cuvinte! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nai inteles ideia topicul,nici nu ma mir,tu oricum esti un caz mai izolat fata de noi,hai sa iti spun pe scurt si la obiect.am preferat sa fac lucru asta ( adica poll ) sa pot afla parerea celorlalti despre mine,nu pentru ca sufar sau ca ma laud,te saturi la un moment dat de acuzatiile care ti se adreseaza,banuri le exclud.pe tine daca te-ar acuza lumea cum ai proceda?bine lucrul asta no sa se intample niciodata,esti prea pupincurist,iti recomand 10 ani de cs sa decii player,si inca 100 sa devii pro.pana atunci folosesti mandria ( banul ) ,ca de altceva nu esti in stare ,ofilitule ce esti.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#18
"fatza de voi", voi care? caz izolat? ma insulti? cum sa intrebi: "Cum sunt eu?"


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)