CS.U-S.RO

Full Version: Am aim?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Azi dimineatza in jur de ora 3 de plictiseala si lipsa de somn,ma-m gandit sa intru la o joaca,bineinteles la ora aia nimeni nu era pe u-s,asa ca am intrat pe un server la nimereala ( de respawn ),dupa vreo cateva runde am inceput sa fiu acuzat de cod,injurat si batjocorit in toate felurile ,nu ca ar fi prima oara,si asa sunt satul de acuzatiile care le primesc zi de zi pe serverul nostru,da totusi,unde e codul ala?.De cand am "revenit" imi fac demo la fiecare harta care o joc,si din obisnuinta mi-am facut si acuma.

Ma-m saturat de acuzatii si injuraturi.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://rapidshare.com/files/431120989/eu.dem">http://rapidshare.com/files/431120989/eu.dem</a><!-- m -->
(urmariti-l pana la capat,spre final incepe "distractia")
suferi?
ce-i asta?? Smile)) nu mai pot =))))
sufar de prostimea voastra
gogule vezi sa nu faci pe tine
esti patetic!
Atat zic, 3 faze, nu votez ca nu ma intereseaza . Nu am stat sa ma uit la tot demo'ul ca ma plictiseam


1.Una cu ak l-ai picat pe unu si iar dupa aia ti-a sarit tinta pe celalalt care era la o distanta considerabila.

2. Una cu deagle cand omu a tras spre tine l-ai picat si dupa a mai aparut unul de dupa perete care nu aveai cum sa-l vezi si la fel i-ai dat oarecum spre cap dar s-a dus in piept piept.

3. Tot degle ,cand player'ul me ti-a sarit in bataia tintei ,dar era pe ctrl si tu ai tras undeva mai sus.


Anyway, poate esti pro si nu-mi dau eu seama. Numai bineSmile
tu de cand joci cs wakk? de 2 zile? a scuza-ma esti prieten cu omul care a inventat cs-ul (eq) .
va rog sa votati sa stiu si eu cine e suferind pe aici !
sunt f curios !
daca aveti comentarii mi le adresati mie !
o zi buna !
Zuzu Wrote:tu de cand joci cs wakk? de 2 zile? a scuza-ma esti prieten cu omul care a inventat cs-ul (eq) .

de vreo 3 ani jumatate. ' si nu vad care e rostu cu prieteniilor aici, nici macar nu sa uitat la demo, defapt nici nu mai joaca,dar iti inteleg ironiile. Salut.


Ps: e ultimul post.
Ps2.:Eu am modul meu de a gandi el pe al lui zuzule.
Daca vrei sa fiu cu adevarat ironic , atunci unii dintre voi invatati sa depistati un codat dupa poze ( nu sa vina un player sa va arate pe youtube mura in gura ca la un copil de 6 ani) , si dupa dati-va cu parerea pe demo-uri care repet pot fi interpretabile din mai multe cauze ( dau un exemplu si la sklember i se invartea tinta incontinuu pe demo si nu avea cod ). Daca tu la demo lui jst zici ca ti se pare ca are ceva , si la demo lui sebastian de la ban/unban zici ca nu are nimic , atunci scuza-ma prietene dar nu ai nici o treaba . Eu zic ca amandoi joaca curat, dar demoul lui sebastian e de cel putin 2 ori mai pervers. Aaa.. ca sebastian ti-e prieten si ca e "de treaba si de gasca" ca a iesit la suc/bere/fotbal cu voi si ca jst tie antipatic .. aia e partea a doua , dar atunci nu iti mai da cu parerea daca esti incapabil sa ai o parere strict obiectiva.

Decat 100 de pareri subiective (bazate pe bisericute/prietenii etc), mai bine o parere obiectiva, la fel si sustinul cererilor pentru slot / admin si la bagatul mainilor in foc pentru prieteni/neamuri etc. Considerati randurile de mai sus , o parere generala a mai multora.
Dupa cum spui zuzu , 100 de pareri au fost si la demo`ul tau , dar a inchis topicul un owner ( prieten de`al tau ) si nu s`a mai discutat nimic , e aceeasi chestie .
DarkManX Wrote:Dupa cum spui zuzu , 100 de pareri au fost si la demo`ul tau , dar a inchis topicul un owner ( prieten de`al tau ) si nu s`a mai discutat nimic , e aceeasi chestie .

In cazul meu 3 ofticati ca i-am culcat 2 runde la rand s-au trezit sa imi faca demo ( de parca nu stiam Smile) ) , si dupa eu am insistat sa puna demo pe forum si sa isi dea cu parerea anumite persoane care ma interesau , nu bisericute etc. Prieteni nu am pe server pt ca eu sunt din mures si nu va cunosc pe nici unul personal , deci in cel mai bun caz va pot numi amici.
De prietenul ala ce zici tu ca a dat topic close , atata iti zic ca mai demult mi-a scos toate accesele pentru o faza mai minora , deci fi sigur ca daca considera ca am cod atunci nu mai eram aici. A dat topic closed pentru ca asa a vrut el , nu ca i-am zis eu , ca la o adica daca vroiam puteam sa sterg eu topicul sau sa dau tc, dar nu am de ce sa ma feresc , mi s-au facut peste 100 de demo , acuma multi ani jucam mai bine si aveam steam original (si tot eram acuzat de cod .. ), multi dintre astia vechi ma aveati in lista cu numele de zuzulau , si probabil si acuma mai aveam steam daca nu renuntam la cs , atunci cand "prietenul ala al meu" de care zici tu , nu imi scoatea accesele. As avea multe de povestit de 6 ani de cand sunt aici admin, dar momentan o sa ma rezum la atata Wink .
Zuzu Wrote:
DarkManX Wrote:Dupa cum spui zuzu , 100 de pareri au fost si la demo`ul tau , dar a inchis topicul un owner ( prieten de`al tau ) si nu s`a mai discutat nimic , e aceeasi chestie .

In cazul meu 3 ofticati ca i-am culcat 2 runde la rand s-au trezit sa imi faca demo ( de parca nu stiam Smile) ) , si dupa eu am insistat sa puna demo pe forum si sa isi dea cu parerea anumite persoane care ma interesau , nu bisericute etc. Prieteni nu am pe server pt ca eu sunt din mures si nu va cunosc pe nici unul personal , deci in cel mai bun caz va pot numi amici.
De prietenul ala ce zici tu ca a dat topic close , atata iti zic ca mai demult mi-a scos toate accesele pentru o faza mai minora , deci fi sigur ca daca considera ca am cod atunci nu mai eram aici. A dat topic closed pentru ca asa a vrut el , nu ca i-am zis eu , ca la o adica daca vroiam puteam sa sterg eu topicul sau sa dau tc, dar nu am de ce sa ma feresc , mi s-au facut peste 100 de demo , acuma multi ani jucam mai bine si aveam steam original (si tot eram acuzat de cod .. ), multi dintre astia vechi ma aveati in lista cu numele de zuzulau , si probabil si acuma mai aveam steam daca nu renuntam la cs , atunci cand "prietenul ala al meu" de care zici tu , nu imi scoatea accesele. As avea multe de povestit de 6 ani de cand sunt aici admin, dar momentan o sa ma rezum la atata Wink .


Hai sa imi calc pe cuvant, nu am chef sa iti scriu romane , m-am mai uitat inca o data , deci pentru mine parerea mea e destul de clara nu am chef sa o rescriu. Zuzule ,imi place ca o dai pe prietenii bisericute, si altele, apropo de sebs ,el are lag , de aia ii merge asa referitor si la demo'ul lui.Chiar conteaza ca am iesit la un suc/fotbal/altele,daca unu ar fi prins codat, i s-ar da ban,cel putin eu asa as proceda, fie ca imi e prieten, e un joc. Cat despre aim'u tau eu nu mi-am zis parerea. Oricum ca esti si erai de neatins(dupa acea faza) ai destul timp pe server, mai mult ca mine si darkmanx. Degeaba spunem noi ceva astia mai tineri, ca nu prea ne da-ti crezare.


E vorba despre jst si nu despre tine zuzule. . Eu mi-am zis parerea mea, de incepator,si chiar nu mai postez degeaba.


O seara cat mai faina

Wanted

Domnilor aici nu vorbim ce sa intamplat acu 200 de ani, aici vorbim despre demo`ul domnului jst- dativa cu parerea de asta a deschis domnu topicu.
CINE VA MAI POSTA OFF TOPIC VA FI STERS! have fun.
wakkkK Wrote:Atat zic, 3 faze, nu votez ca nu ma intereseaza . Nu am stat sa ma uit la tot demo'ul ca ma plictiseam


1.Una cu ak l-ai picat pe unu si iar dupa aia ti-a sarit tinta pe celalalt care era la o distanta considerabila.

2. Una cu deagle cand omu a tras spre tine l-ai picat si dupa a mai aparut unul de dupa perete care nu aveai cum sa-l vezi si la fel i-ai dat oarecum spre cap dar s-a dus in piept piept.

3. Tot degle ,cand player'ul me ti-a sarit in bataia tintei ,dar era pe ctrl si tu ai tras undeva mai sus.


Anyway, poate esti pro si nu-mi dau eu seama. Numai bineSmile

=))) ,ba omule demo-ul eu la-m inregistrat,nu mi la facut nimeni..defapt bat in tastatura degeaba,ca la cat cs sti tu,nici nu ma asteptam la alt raspuns.
Daca va aduc dovezi ca joc curat ma faceti penibil patetic si ca sufar,da cand ma vedeti pe server din codat nu ma mai scoateti.
Tc ca nu isi are rost
Pages: 1 2