Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admiul [brawww]pheno nu respecta reguli
#1
- numele adminului: [brawww]pheno
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : skoncs!
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine: gag
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa: [brawwwl]pheno : eu dau backup sa ma aflu in treaba?

skoncs! : si

pLayeR. (RADIO): Fire in the hole!
skoncs! has had there typing fingers ripped off!!
[brawwwl]pheno: Has Called Gaged/UnGaged
pLayeR. killed CriXus with awp
[brawwwl]pheno

1. Nu se abuzeaza de comenzi de genul say / tsay / csay.
2. Jucatorii de pe server se trateaza cu un minim de RESPECT
.
#2
s-a aplicat comanda gar sau gag asupra ta?

iar in caz ca a fost gag si nu gar....nu cred ca trebuia sa se ajunga la o reclamatie...1 la mana

iar 2 la mana...pheno e urat din partea ta sa dai gag pentru ca ai dat need backup si nu te-a urmat


edit 1 : se vede ca inca nu v-ati maturizat destul.unu e suparacios ca a dat need backup si altu nu l-a urmat , iar altu e suparacios ca a primit gag practic degeaba...mda aiurea
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
Scuze comanda amx_gag !
#4
m-am prins stai fara grija Big Grin

asteptam si alti admini sa va traga de urechi
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
nu faptul ca nu m-a urmat m-a determinat sa-i dau gag, ii dadeam slay daca era ceva. ci comentariile de dupa, nu doar ce ai dat tu acolo.
skoncs nu e prima oara cand iti dau gag, ai gura foarte mare pe server si nu sunt singurul admin care stie asta.

cheerios.
YES, OH MY GOD
#6
ok
Am gura mare cum spui tu , dar de ce miai dat gag daca nu tem urmat ?
Ma duceam la bomba nu ai avut nici un motiv sa folosesti vreo comanda a supra mea !
#7
cum ziceam, nu acesta e motivul pentru care iti dadusi gag. si nu doar pentru acel "si"
in orice caz pe server mai era si AraBuL , si ar fi putut sa-mi reproseze daca am procedat gresit. dar, daca-mi amintesc bine, si pe el l-ai enervat la culme cu cateva minute inaintea gagului.

sa-mi continui pledoaria ar fi inutil, am prelungi discutia degeaba.
ne vedem cu bine pe server
YES, OH MY GOD
#8
Ce atata cearta si suprematie ? Era prea multa liniste pe forum ?? pheno daca esti nervos in timpul jocului mai bine da-ti un quit si revino cand esti mai calm valabil si pt skoncs . Eu unul va dau -1 la reputatie pt un scadal inflorit din floci de cuc.
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#9
Va grabiti sa trageti concluziile, ca mireasa la pat. Voi il credeti pe skonks ca a pus tot log-ul din consola? De cate ori am jucat cu pheno pe server, o data nu l-am vazut sa procedeze asa, insa pe skonks sa vorbesca urat si sa jigneasa, numai Dumnezeu stie...
#10
reclamatie nefondata. TC
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)