Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin pt D1sc0n3cT
#1
Salut sunt D1sc0n3cT am 18 ani impliniti de curand 13 iunie joc de ceva timp pe srv imi place ff mult si a-si dori daca se paote un admin.Recunosc ca am ip dinamic insa cred ca adminii m-au vazut pe srv si s-au convins ca nu sunt codat in plus promit ca de luna viitoare imi voi cumpara un steam.

Astept opinii pro si contra

Multumesc
#2
astept intai id de steam si apoi comentarii pro si contra!
#3
dupa cum ziceam promit ca de luna viitoare o sa am daca nu chiar si de luna asta dar cinemi da mai ieftin?
#4
steam mai intai si in al doilea rand zi-mi de cand joci pe sv.
#5
dar nu putem comenta ceva , daca nu ai steam !
#6
iti cumperi steam . dj te rezolva cu slotu . mai joci vreo 3 -4 luni pe server fii baiat cuminte si poate vei avea si admin Smile , eu dupa 3-4 ani de zile
am primit admin deci .. , bine ca mia venit ideea in cap acu vreo 2 luni ca vreau admin
#7
tutun cine e unreal? dar geronimo? dar just_cavity? ce sa te mai intreb? mai vedem. dupa ce imi raspunzi la astea inseamna ca joci de 3-4 ani pe sv
#8
pe unreal si pe just_cavity ii stiu si eu k iam prins...pe pe celalalt habar nam Big Grin
#9
Smile)
#10
[u-s]Just_CavitY ( cer scuze daca na-m scris corect ) e actualu ghiaur , l-am prins pe server ca imi rupea curu la 35hp , de geromino n-am auzit :|
#11
era o intrebare ? ( raspuns = da )
#12
deci asa !
iti iei steam , ti-i faci prieteni ( pe rand ) pe playa , pe mihai , pe dj , pe zuzu etc , sa te voteze
si in cazul in care esti ok vei primi admin !
#13
ok am steam Wink
#14
si io am 2 ani pe servar i-am cunoascut pe unreal,just_cavity... Tongue dar de geronimo nici io nu am auzit Tongue
#15
*A.O.T Manutza* Wrote:si io am 2 ani pe servar i-am cunoascut pe unreal,just_cavity... Tongue dar de geronimo nici io nu am auzit Tongue

ma asa vorbiti de unreal de parca o murit!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)