Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATENTZIE !!!!!!!!!!!!!!!
#31
PyR(o) Wrote:zuzu reclama se face in tp...si cum alte servere or putut sa ajunga la steam only si sa fie playeri constant pe server am putea si noi...gandeshtete k si ei kndva au inceput de la zero

tu nu stii ce vorbesti ... anu trecut in mures era un singur server ... nu ca in iasi 100 .... severul era full mai tot timpul ... so trecut pe steam .... si stii ce o iesit? un ca**t pe batz! in weekend se juca in cel mai bun caz 3 vs 3 pe snow , dust2 doar un site ..etc ... tu nu vezi ca noi avem serverul full doar in weekend ..si atunci doar dupa ora 18.... stiti ce ma enerveaza pe serverul asta ... cand lucrurile merg bine ..este lume .. uite acuma la 11:20 sunt 15 pe server (din care doar 2 au steam jamin si manutza.. e destul de bine Smile) ).. trebe sa intervina ceva .. ca sa se piarda jucatori si so luam de la zero .. faceti cum vreti .. treceti din partea mea acuma pe steam , peste 2 saptamani o luam de la 0 cu nonsteam ... si cu sxe injected ..toti prietenii mei din mures .. so dus pe serverul din mures .. acuma din mures daca mai joaca 3-4 .. eu , holiganu etc ... cand e bine trebe sa isi bagi dracusoru coada sa strice treaba.. aiurea...


ce reclama ma piro? peste 2 saptamani incepe scoala ... o sa intru dimineata si in cel mai bun caz o sa il vad pe dj pe spectator... daca o sa fie lume ..o sa fie dupa 8 si in weekend !
#32
ce chestie interesant am observat...k doar ultima cifra din ip-urile dinamice este rotabila...de expl 79.112.168.*...etc...dak ma intzelegetzi...posibil sa fie coincidentza sau chear asha este??
#33
PyR(o) Wrote:ce chestie interesant am observat...k doar ultima cifra din ip-urile dinamice este rotabila...de expl 79.112.168.*...etc...dak ma intzelegetzi...posibil sa fie coincidentza sau chear asha este??

a 3 e clasa asemanatoare ..adica se invarte in jurul unei cifre .. de exemplu stf talhar are 79.112.1.* sau 79.112.0.* , dj are clasa 79.112.40,41,42.* , jammin are 79.112.190,191,192,193.*.. etc...dar nu merge sa banezi pe clasa de ip ..cel putin ultima oara cand so incercat nu o mers! Wink
#34
aha Sad...pakt
#35
sparatnilor..adik aia cu figuri si codatzi...cu ip dinamic...multzumita lui zuzu tocmai am perfectzionat bannarea ip-urilor dinamice permanent si cu precizie...fara sa bannam toata clasa...si doar portziuni..asha k mare grijaWink

in rest multa bafta si sa ne traieshti zuzule:X

putetzi da topic closed Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)