Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ATENTZIE !!!!!!!!!!!!!!!
#16
dj Wrote:o sa fie doar steam only ! eu zic ca deja sunt destui cu steam !
aceeasi parere Smile
#17
*A.O.T Manutza* Wrote:
dj Wrote:o sa fie doar steam only ! eu zic ca deja sunt destui cu steam !
aceeasi parere Smile

aprob ideea

urmeaza un DAR...dak nu merge nici de data asta vatzi prins k o sa fie pt ultima data knd se va mai incerca server steam only...aseara sa jucat 11vs11 pe d2 si mio plaqtu mult..no codatzi no nimik...perfect game...da asta o fost odata in ns cat tp...oriqm..steam only sustzin ideea
#18
ai dreptate evo .. de ceva timp intra lume pe server .. in special seara.. serverul devine din ce in ce mai populat Smile
#19
dj Wrote:o sa fie doar steam only ! eu zic ca deja sunt destui cu steam !


fara sa se supere cineva pe mine .. imi zic a 100 oara parerea despre steam only . Se trece pe steam only => daca o sa fie 3 vs 3 putem sa zicem ca e full serverul => dupa 1-2 saptamani o sa se ajunga la concluzia ca nu mai intra nimeni pe server => in timpul perioadei de steam only , majoritatea jucatorilor o sa schimbe serverul => o sa treaca din nou pe nonsteam => o sa treaca cateva saptamani pana o sa avem numarul de playeri cum avem in momentul asta ... asa o fost si cu sxe injected ala si cu incercarea cealalata de a trece serverul pe steam only.

in fine .. orice ati face : bine sau rau .. eu sunt alaturi de voi Tongue .. numai bine!
#20
eu incerc ca toti cei care sunt fideli serverului sa aiba steam , sponsorizez cate unul cate doua !
#21
zuzu...deshi numi place...is deacord cu uTongue...sincer acuma...dar acuma multzi playeri au cumparat steam pt chat si pt ns...a fi in pas cu serverul...odata ce se trece pe steam only..cu catzi jucatori fideli avem cu steam este mult probabil sa aduca altzi jucatori cu steam prin intermediul acestuia....deci...server steam inseamna...playeri BUNI...jucatori cu experientza....si server 95% curat...admini mai putzin dar eficientzi (periculoasa comanda ban pe steam ip)...si timpul ne va dezvalui misterele lumii....dak steam only va avea mai mult succes...dak va promova printre top server's steam sau nuWink)

sa ii enumeram numa: zuzu playa dj ghiaur mihai eu manutza bofanel gogu lupu si lista continua ii sitzi si voi...reclama pe mirc si dc-uri...server steam si in 1-2 luni maxim k asta cere tp...server 'full' si ce cred eu....10-12 jucatori (constant) pe server consider foarte bn...orice harta se poate juca 5v5....dak nu trecem la cele mai mici..tot de...cum ar fi long, rats...poate si awp-uri si etc...probleme se gasesc...solutzii mai greu da sunt si eleWink...asha k acuma zic eu multzi playeri cu steam pe server...zic eu 15-17 de totzi sunt...kre joaca destul de des...oricine vrea sa joace pe server curat...dak le oferim shansa asta...ei vor pune o vorba buna si altora...etc....sper sa nu vb prea mult si prostii...Tongue...da asta este parerea mea Wink
#22
deja multi au slot rezervat toti cu steam , si in urma acestui fapt se decide mai mult ca va fi steam only !
#23
e o idee buna.mai ales care au multi playeri in lista de steam.eu de ex am vreo 150, si cand le zic hai la joc nu ezita sa intre.
dak se face steam only, o sa fiu prezent mai des pe svr si o sa aduc multi playeri.asta va asigur.enumerati: s1k mihalka iulya piramix str google alex dede si lista continue.evolve cunoaste situatia.si hai cu STEAM ONLY.




____________________________________________________________________________________
Hate suferstar.
eq.pLy-Hard[oMg]~wOw.
#24
si yo is de acord hai cu STEAMU !!
#25
eq :O:O:O Wrote:e o idee buna.mai ales care au multi playeri in lista de steam.eu de ex am vreo 150, si cand le zic hai la joc nu ezita sa intre.
dak se face steam only, o sa fiu prezent mai des pe svr si o sa aduc multi playeri.asta va asigur.enumerati: s1k mihalka iulya piramix str google alex dede si lista continuie.evolve cunoaste situatia.si hai cu STEAM ONLY.




____________________________________________________________________________________
Hate suferstar.
eq.pLy-Hard[oMg]~wOw.

am jucat mix...si ce o scris aici eq....is playeri super buniTongue

vedem la conferintza
#26
multumesc pt sustinere
#27
eq :O:O:O Wrote:e o idee buna.mai ales care au multi playeri in lista de steam.eu de ex am vreo 150, si cand le zic hai la joc nu ezita sa intre.
dak se face steam only, o sa fiu prezent mai des pe svr si o sa aduc multi playeri.asta va asigur.enumerati: s1k mihalka iulya piramix str google alex dede si lista continue.evolve cunoaste situatia.si hai cu STEAM ONLY.




____________________________________________________________________________________
Hate suferstar.
eq.pLy-Hard[oMg]~wOw.
dak chiemam fiecaqre oamenii din lista noastra de steam cred mk se va umple serverul Wink oamenii enumerati de eq sunt extrem de buni (mix-uri)
#28
mdea toti visati ... ca aveti steam ca nush ce ... dar ce voi toata ziua stati pe server? serverul in majoritatea timpului o sa fie gol ..foaie verde .. e 17 august ... imediat incepe scoala .. o sa fie mai putina lume decat e acuma ... eq eu te inteleg ca aduci oameni , toti aducem .. dar eu nu cred ca tu o sa joci pe harti gen snow , fy_dust ..etc .. sau ce jucati inferno , dust 2 , nuke.. 3 persoane pe server? faceti cum vreti ... mie imi e tot una ca si eu am steam ..dar peste vreo 2 , 3 saptamani o sa am ocazia sa fac ca batranii si sa va zic :" v-am zis ca nu o sa mearga , v-am zis?"

PS: nush cum puteti unii crede ca o sa merga treaba cu steam only ... m-am uitat si eu de curiozitate in comunitatea de steam a serverului ... m-ai mult de 10% de acolo nu joaca constant pe server.
#29
zuzu reclama se face in tp...si cum alte servere or putut sa ajunga la steam only si sa fie playeri constant pe server am putea si noi...gandeshtete k si ei kndva au inceput de la zero
#30
Zuzu Wrote:mdea toti visati ... ca aveti steam ca nush ce ... dar ce voi toata ziua stati pe server? serverul in majoritatea timpului o sa fie gol ..foaie verde .. e 17 august ... imediat incepe scoala .. o sa fie mai putina lume decat e acuma ... eq eu te inteleg ca aduci oameni , toti aducem .. dar eu nu cred ca tu o sa joci pe harti gen snow , fy_dust ..etc .. sau ce jucati inferno , dust 2 , nuke.. 3 persoane pe server? faceti cum vreti ... mie imi e tot una ca si eu am steam ..dar peste vreo 2 , 3 saptamani o sa am ocazia sa fac ca batranii si sa va zic :" v-am zis ca nu o sa mearga , v-am zis?"

PS: nush cum puteti unii crede ca o sa merga treaba cu steam only ... m-am uitat si eu de curiozitate in comunitatea de steam a serverului ... m-ai mult de 10% de acolo nu joaca constant pe server.


u nu vrei sa intelegi nimic prietene. o sa joc si 1 v 1 d2 inf train nuke intelegi? is oameni care stiu ce e ala cs si nu is disperati de snow india si de astea.
toate cele bune, si dak o sa fie steam only, ai sa vezi si u ce e ala cs adevarat.salut.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)