Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renuntam (jsT- ; Laurenztii)
#16
Apreciez comment-urile facute ... si mai ales acele complimente ...va multumim din suflet ca ne sustineti
#17
chear numi pot explik dc va bagati
cvar...adik toate comenzile si setarile sunt facute de OWNER...cel kre se ocupa de softu serverului
dak el le pune asa, asa le lasati...nu comentati...aveti acces la cvar doar k sa puteti pune freez sau da restart...chestii deastea utile

catalin stie mai mult dekt voi toti despre pc-uri si ceea ce trebe pt un server

cat despre jst...singura lui vina este k a schimbat airaccelerate 10...si catalin a scos si adminu lui chaos pt aceeashi chestie....laurentii nu cred k ai adminu scos...sau nam fost eu bn informat
nu am nimik cu nimeni...cu jsT ma inteleg bine ii de treaba...da asta este...nu depinde de mine...si eu vam avertizat

restu nu va bagati in discutii...aveti ceva de spus, o parere...exista sectiunea 'Sugestii'


bafta
#18
dar tu de ce te bagi evolve?? daca a schimbat ce? a gresit si gata nu tre sa i luam capul... fii mai relax ca te pierzi in cuvinte... nu a facut cine stie ce greseala pe server... daca dadea ban la toti.. sau kick ,,, sau slay aiurea mai ziceam.. dar asa pt o chestie minora ... chiar nu are rost..

#19
PRO jst si laurentzii
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#20
ati pierdut firu aceste poeziiSmile)
puteti fi pro toti de pe server si toti din iasi...dak nu vrea catalin nu ii da adminu inapoi sunteti dilaiSmile)

eu nu ma mai bag pt nimeni...k am mai avut probl...pt astea...si ulima data mam bagat pt chaos sa primeask admini...si cam atat

va descurcati si raspundeti pt faptele voastre...un mic sfat lasatio balta

si bogdanel eu imi permit sa ma bag...k am admin mai bine de 1 an jumate Smile...ink de knd era Marian la conducere
si casca putin ochii prin forum...kte am facut...asha k nu ma lua pe mine cu deastea


asha k bafta all
#21
pierdere pt servar Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#22
uitati...un lucru stiti cemi place la voi?

k sunteti uniti, va luati apararea unui altuia...chear cu riscu de a primi warn sau sa ramaneti fara admin...si apreciez asta...credetima...da sa va zic, nu are rost sa mai postati pt k la kt de des intra catalin pe forum, knd este ceva urgent si il anunta cineva pe mess mai intra in rest foarte rar

dak vreti sa lamuriti ceva...vb pe mess...cu mihai sau catalin...si pt k mati impresionat asha...cu devotamentu vostru unu pt celalat...la conferinta...o sa, si sper sa ii conving sa va primit adminu inapoi...toti...doar sa fiti prezenti la conferinta...o sa incerc...nu mila sau cevaSmile) dmne fereste...dar sa zicem simpatie...si k chear va intereseaza

doar cu o singura conditie...sa invatati din gresheli si sa nu le mai repetati
ok?
#23
bogdanell_butt Wrote:mi se pare o decizie oarecum eronata.. daca au schimbat asta este.. nu a murit nimeni.. alta data o sa stie .. insa pana la a retrage calitatea de admin a celor doi e deja mult.. mai ales ca sunt doi admini buni .. Ma cunosc personal cu laur si cu jst.. cu laur mai mult si va zic sigur ca e un baiat fin.. cred ca si jst la fel... Trebuia un warn ... Poate ma bag eu unde nu trebuie dar s a gresit din amandoua partile.. si din partea lu cata si a celor doi.. Haideti sa uitam si sa ne reluam treaba ... :!:

Cum pana mea frate am gresit ? AM SPUS A MIA OARA!!!!!!!!! NU MAI SETATI AIRACCELERATE!!!!!! Si tot eu gresesc ? Repet si repet si repet si uite ca scot adminul si asta e
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#24
[quote="EvolvE^"]ati pierdut firu aceste poeziiSmile)
puteti fi pro toti de pe server si toti din iasi...dak nu vrea catalin nu ii da adminu inapoi sunteti dilaiSmile)

JURATE SI TE CRED Smile)..HAI SA O DAM IN MUSCHI OK?...TOPICU A FOST FACUT CA RENUNTAM NU CA NE MILOGIM.

PS:CATALIN ZICE ASA "AM ZISS A MIA OARAAA SA NU MAI SCHIMBATI SETARILE DIN C-VAR"

UNDE AI ZIS ASA CEVA?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#25
s-a vorbit...acum nu ca vreau sa iau apararea lui catalin, dar tot a zis omul sa nu se mai umble la cvar :|, crezi ca pe mine nu m-a rugat lumea sa pun airaccelerate 10? si am pus si tot puneam, pana am auzit de la catalin ca nu vrea sa se mai puna, si nu am mai pus....plm nu mai stau sa ii explic acum omului ca default e 10, daca omul asa vrea, asta e, mi-e nu imi influenteaza traiectoria glontului spre tzeasta nimanui, nici sv de kz nu e, mi se pare ciudat sa iei autoslay din bhop, dar sa nu uitam, nu e serverul lu mama, asa ca fac ce imi cere omu si zic ms ca am admin la el pe server. nu vreau sa ma cert cu nimeni, mi-as fi dorit sa fiti admini in continuare, adica sunt pro laurentzii si jst, dar.....nush
#26
server nu servar
#27
si eu sunt pro jst si lau 2 admini buni..dar mai ales 2 pers sooper de treaba..serv are de pierdut..in fine cum zicea si playa nu e sv lu mama asa k nu pot emite eu pretentii.sper k makar sa nu renuntati sa jucati p sv ca ptr mn cel putin e placut sa joc si sa chat-uiesc alaturi de voi

@putin offtopicConfusedi la faza asta sunt de acord k u..k e ciudata faza i b-hoppul..adik dak mai tii minte playa u m-ai si invatat cum sa il bag si cum se folosesteSmile..anyway..dak astea sunt regulile,nam n-am ce face dek sa play by the rulz,nu?Smile
#28
@marutzule..frate u in calitate de ce mai postezi pe aci?...k nici mak calitatea de player nu o mai ai..poate in calitate de codat???...mai int joak corect si u si zuluda..si dp dati-va cu parerea.chit k sunt offtopic...nici nu stii e bucurie am avut cand am aflat de banurile voastre(si nu intelege gresit..nu bucurie ca nu mai jucati si ca sunteti banati..ci bucurie k am avut dreptate..k inc de la incep de cand am rev pe serv si am jucat contra voastra am afirmat k intrati cateodata cu coduri..dar la vremea aia mi s-a rasp ca nu e adevarat si ca sa tac ca nu am mai intrat de mult p serv sic a aqm vin cu acuze..e uite ca am av dreptate..adik da-o in pana mea oi avea u casti sooper si talent da sa imi dai din baza in baza la d2 70 80 dmg(cum a faq zuluda)..e cod clar

@@jst,man,graficul tau ma inspaimanta..chiar asa mult am stat pe server????looool :lol:
#29
marutzu tu mai bine taci ca nu are rost sa vorbesti in plus daca nu stii... ma repet.. este o decizie oarecum eronata si chiar mi-ar parea rau ca cei doi sa ramana fara admin mai ales ca isi fac treaba foarte bine.. Au gresit.. Dar au omorat pe cineva??? Nu mai merge serverul din cauza asta?? hai sa fim UAMENI si sa uitam ce s-a intamplat..

#30
bogdanell_butt Wrote:marutzu tu mai bine taci ca nu are rost sa vorbesti in plus daca nu stii... ma repet.. este o decizie oarecum eronata si chiar mi-ar parea rau ca cei doi sa ramana fara admin mai ales ca isi fac treaba foarte bine.. Au gresit.. Dar au omorat pe cineva??? Nu mai merge serverul din cauza asta?? hai sa fim UAMENI si sa uitam ce s-a intamplat..

dak eu vin la tine in casa si iti pun vana si wc-u si chiuveta in sufragerie...iti duc patu in baie...si bucataria tio mut pe casa scarii are ceva?

k tot poti sa locuieshti in apartament

ceva de genu ai zis tu cum k no omorat pe nimei si k server merge in continuare

nare rost de cearta...k va fi steam...si se vor impakt cata si jst

hai gata vorba

topic closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)