Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renuntam (jsT- ; Laurenztii)
#1
Pentru aceasta aplicatie care o au owneri si persoanele cu imunitate noi am decis sa ne retragem sa nu ne mai complicam..daca vom mai juca , vom jucat de placere..
Chiar ne`a deranjat enorm de mult lipsa de comunicare dintre owneri respectiv admini full.Cea ce sa intamplat astazi
adica (14.03.2009 /// sa ajuns sa stie pana si Catalin care este din alt oras sa ia masuri pe barfele care le fac playeri//admini ) a pus capat la tot.Ne`am saturat sa fim tradati ca niste carpe..


Cu stima jsT- (catalin) Laurentzii (Lucian)
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#2
Care e faza?
#3
nu inteleg de la ce v-ati luat....dar imi miroase a scandal, topicul asta oricum nu l-ati postat unde trebuie
#4
la asta se refera: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=26&t=4149">viewtopic.php?f=26&t=4149</a><!-- l -->
#5
Asta care e din alt oras , adica eu a muncit 4 ani la server(3 ani stat in iasi , 1 an de acasa(botosani).Eu l-am creat de la 0 eu l-am instalat eu am facut tot , nu respectati munca altora pa si la revedere.Sa nu credeti ca am ceva de castigat de pe urma serverului sau oricare dintre noi:mihai,ovidiu,ionut.Pot absolut oricand sa-l inchid sa-mi iau tot ce e pe el si cu asta am incheiat discutia.Vreti sa jucati bine , nu .. si mai bine nu sta in 2 oameni serverul.
L 03/13/2009 - 17:27:14: [admincmd.amxx] Cmd: "jsT-<681><VALVE_ID_LAN><>" set cvar (name "sv_airaccelerate") (value "10")

Data si ora exacta o aveti mai sus.Oricine va mai face modificari va pati la fel.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#6
EvolvE^ Wrote:la asta se refera: <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=26&t=4149">viewtopic.php?f=26&t=4149</a><!-- l -->

Dragul si scumpul meu evolve tot KKTU ala nu ma invinovateste cu absolut nimic (jsT-).NU am nici o treaba..Sunt owneri care puteau verifica cine a folosit acea comanda...Si apropo spunemi si mie cum se poate ca eu sa nu fiu logat pe sv si sa schimbe numele in Freestyle ? la toti playeri
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#7
mai inteles gresit

aia ii problema...nu am zis k esti vinovat...k am citit ce so postat acolo si k o zis freestiler k nu erai...eu iam raspuns la playa prin acel link

da adminu la scos catalin k ai schimbat airaccelerate...si vam spus clar sa nu mai umblati la cvar
#8
Catalin aici Laurentzii ... de pe acest User a lui Jst .... iti spun simplu si clar fami si mie o lista cu Acele Reguli ale tale pe care nu ar trebui ca sa le incalce un admin MIC sau MARE ... nu vorbesc de acei admini Full .... ca ei sunt exclusi ca cica le stiu ... ii simplu Noi nu am gresit cu nimic si suntem trasi la raspundere pt vorbele altora ... si deciziile altora ... Bafta in continuare ... sa aveti succes in continuare
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#9
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/viewtopic.php?f=26&t=3986">viewtopic.php?f=26&t=3986</a><!-- l --> ai aici tot + fara cvaruri adica mp_freezetime , mp_timelimit , sv_restart is ok , si citeste ce e scris bold si underline Smile
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#10
mi se pare o decizie oarecum eronata.. daca au schimbat asta este.. nu a murit nimeni.. alta data o sa stie .. insa pana la a retrage calitatea de admin a celor doi e deja mult.. mai ales ca sunt doi admini buni .. Ma cunosc personal cu laur si cu jst.. cu laur mai mult si va zic sigur ca e un baiat fin.. cred ca si jst la fel... Trebuia un warn ... Poate ma bag eu unde nu trebuie dar s a gresit din amandoua partile.. si din partea lu cata si a celor doi.. Haideti sa uitam si sa ne reluam treaba ... :!:

#11
nu stiu. nu vrea sa starnesc alte controverse... dar ce ai catalin cu airaccelerate-ul ? se foloeste oriunde..
#12
ikks Wrote:nu stiu. nu vrea sa starnesc alte controverse... dar ce ai catalin cu airaccelerate-ul ? se foloeste oriunde..

catalin crede ca daca scoate airaccelerate nu mai fac astea bhop sau ceva gen am inteles euWink
#13
haideti sa nu o mai lungim mult.. eu in calitate de admin aflat in treaba pe server cum ar spune altii votez PRO pt cei doi.. adica sa ramana admini in continuare pt ca isi fac f bine treaba.. cei care sunt contra sa scrie aici !!!!!!!!!!!!!!!

#14
Multumim mult tuturor celor care neau tinut partea insa cum am am mai ziso odata..Ce scuip nu ling inapoi.Daca Catalin zice ca e bine ,atunci sa raman cum zice el

uitati-va si voi cate ore avem jucate pe sv...
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#15
:?: Mda..nush ce caut eu pe aici :| dar si eu sunt PRO....azi regula e asa maine e altfel..si cum a zis bogdanel despre :arrow: laurentii e un tip fin si jst la fel si nu uitati cat de bn joaca mai ales jst..nah parerea mea ,nu ma omoara nimeni pt asta nu?eu zic k fiecare are o a 2 sansa si sa se clarifice "face to face" ca asa pe forum o sa dureze zile :| ... eu una n-am mare treaba dar HELLO prea sever sanctionati :| Confusedhock:
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)