Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intrevedere 4.10.09
#16
ikks Wrote:n-aveti bani de un bilet de autobuz? veniti ma in centru.. unde sa venim toti in alexandru.. te cred.. e la doi pasi de casa ta , iti convine
nam chef nu bani..ideia era alta..da in fine
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#17
waaaaa jst Coyk ?;-o da ce is eu coi? Smile) Eu vin :x ca sa cante muzica cine stie...stie :->
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#18
LOCATIA RAMANE CU O MICA SCHIMBARE ... NU VA MAI FI LA RAPSODIA ... O SCHIMBAM CU OAJDEA ( HELLO ) LANGA MOPSERIE .... RAMANE BATUT IN CUIE .... LA ORA 17 .... 4.10.2009



P.S. ........... DARK daca ai Fixu ala de mobil mai raspunde taticule la el ... ca de asta suna .... nu ca il gadili pe partea care ii convine .... sau vrei SMS cu piatra in Geam .. cum ii dau lu BaubaU
#19
Ma bagati in ceatza Confusedhock: pana la urma unde ramne intalnirea?sunteti de acord cu laurentzii sau cum..parca vad k iese zoaie si de data asta Tongue Big Grin
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#20
ramane oajdea...eu vin, si eu zic sa facem una si pe 3 de incalzire
#21
eu is de acord cu playa Smile da merem la bolta rece Tongue ca acolo ii Dj :wink:
#22
k
#23
am aflat seara asta ca voi fi in agronomie sambata (03.10.2009)! asa ca ne auzim la un telefon , pt cei care vor sa ma vada !
#24
nu mai veniti cu idei...pe mine sincer nu ma intereseaza mofturile nimanui ca nu sunt fetita, duminica la ora 16:00 am intrat pe forum si vad unde e stabilita locatia, si in caz ca nu e stabilita o stabilesc eu pe loc si la ora 17:00 is pe scaun cu berea in mana. Nu ma intereseaza fetitele ce vor ramane acasa, voi bea cu baietii care se prezinta si cu asta basta, nu conteaza ca e 1, sau ca sunt 2, ideea e ca am iesit la o bere Smile . pa si astept si eu sa se stabileasca o locatie
#25
playa playa playa ... din cate stiu si stii s-a zis ca sa fie sambata de incalzire la dj ca stiam ca face la Bolta Rece .. unde am nishte cunostinte de vreo 15 ani incoace ... si duminik la ojdea ... la ora 17 ... ca baietii :wink: ce ii asa de greu de pricipit ????
#26
laurentzii Wrote:playa playa playa ... din cate stiu si stii s-a zis ca sa fie sambata de incalzire la dj ca stiam ca face la Bolta Rece .. unde am nishte cunostinte de vreo 15 ani incoace ... si duminik la ojdea ... la ora 17 ... ca baietii :wink: ce ii asa de greu de pricipit ????
de curiozitate....bolta rece e in agronomie?
#27
mai sus de independentei.stradutza aia de langa Warda ce duce in deal...sau cv de genu...explica tu Laur ca stii exact
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
bah , v-am zis ca voi fi la cantina tg copou , ce e greu de inteles?
mihai va fi la bolta rece , dar vorbiti cu el daca ... !
#29
bueiii da tre sa merem neaparat unde e mihai sau dj??? mergem in alta parte si daca o sa poate vor veni ce facem mergem toti catelusi?? nu o luati in nume de rau dar aici fiecare zice o ora..o locatie..unde mergem peste mihai si dj? lol ganditi-va la o alta locatie nu mai fiti zdruncinati Smile
Salto Nel Vuoto Dolce Angelo
#30
codik Wrote:bueiii da tre sa merem neaparat unde e mihai sau dj??? mergem in alta parte si daca o sa poate vor veni ce facem mergem toti catelusi?? nu o luati in nume de rau dar aici fiecare zice o ora..o locatie..unde mergem peste mihai si dj? lol ganditi-va la o alta locatie nu mai fiti zdruncinati Smile


bv FA~~

is mandru de tine.`n sfarsit ai zis si tu ceva corect :mrgreen:


deci la Hello ?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)