Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inteleg....
#1
inteleg ca mi-ati scos adminul,probabil nu am fost un admin bun.("prapadit")
dar dece mii s-a scos si slotul :-?
#2
mia joaca si tu unpic dak vrei slot .....nu ai vechimea probabil =))
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
safta Wrote:mia joaca si tu unpic dak vrei slot .....nu ai vechimea probabil =))
mda poate tree sa ajung la 10 ani Confusedhock:

Smile) pt SLOT mai fac o cerere? :cry: :x
#4
atentie , deja s-au inceput a scoate adminele !
am aflat de la mihai ca voi sunteti scosi de pe lista !

mie imi pare rau , de ce ati gresit fata de catalin nu inteleg , astept sa imi povestiti !
#5
voi fiind care dj?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
pai de a scos catalin admin ,, cu ce ati gresit?
#7
pai tocmai ca ala nu a facut nimik Smile) el nici nu stia ....eu l-am intrebat ca am vazut ca nu mai era pe forum trecut la admini....el habar nu avea ......nu vreau sa o ia in nume de rau catalin dar sincer isi bate joc de adminii vechi....exact cum am zis....cei care nu suntem din iasi suntem niste slabani ....putem avea si 10 ani jucati pe u-s si degeaba .....oricum asta e ....bafta all
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
crede-ma ca habar nu am ... mie bofanel mi-a spus aseara pe mess ca nu mai apar la admini u-s pe forrum!
in fine e ff ciudat
#9
am scos adminele la tot AOT pt. ca prietenul vostru intra pe cs injura si iese si voi nu-i faceti nimic.Mi-a dat cineva copy/paste si am intrat sa vad cine era online si chiar erai si tu.Tineti cu el e ok .. va inteleg dar tot nu e frumos ce a facut.Aveam de gand doar sa-i suspend adminul dar daca incepe cu "ratat" si cu "sugi" asta e
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#10
ok ms...

scuze ca nu mi-am facut treaba :roll:
#11
si acum cei din AOT nu mai au nici unul admin?

#12
absoult nici unul .....fericire mare pe conducere :X ......
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#13
Smile) se pare ca avem si noi soarta lui ZUZU :|

intru pe server nu stau 3 min primesc injuraturi cala uso cortului Smile

ce sa facem?? "sa nu mai intram pe server"?
#14
discutati cu mihai sau catalin , eu ce sa va fac daca altceva nu aveti de facut !
nu se poate macar pe server putina seriozitate ?
#15
Hai sa va zic o poveste. Pai daca voi scoateti adminii care sunt pe svr de ceva vreme, si aduceti toti copacii care nici nu stiu comenzile, o sa ajunga serverul praF. Daca eram in locul vostru, si dadea manutza de exemplu 5 banuri aiurea, tot nu ii scoteam adminul. Trageti la raspundere pe cei care joaca des si isi fac treaba. E logic, aia care intra odata pe saptamana e greu sa greseasca. De exemplu acu se joaca 5v5. Bafta!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)