Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inteleg....
#16
nu ca imi ia apararea dar are drepate Wink
#17
io zic ca oricum comentam aiurea .....catalin e sefu aici .....dak el vrea sa ajunga serverul asa nu trebuie sa il deranjem noi cu pareri si prezentele noastre .....bafta all .... nu am crezut niciodata ca o sa ajung asa bataie de joc pe u-s
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#18
adevaru ii ala...k adminii cu experiente si vechime knd sunt dati afara...la un moment dat trebuie pusi altii...si apar deastia gen: venom, -kar, Ravager, In0c3nT si etc...sunt multi doar ii stiti si voi...kre is ghips...nu au o treaba cu adminatu

si mie asta personal nu imi place...am lipsit 1 sapt atunci knd asteptam sa imi vina rds...si knd am intrat pe server...am dat odata amx_who de cuiors..era plin de ei...Ghost ns cum si joker si altii la kre nici makr numele nu mi se parea cunoscut...sa fi zic asha vag k iam vazut kndva
bofi ai dreptate, catalin si mihai sunt shefii...dar sper si cred k o sa se razgandeasca...o sa vb cu ei la urmatoarea conferinta joi...in caz k nu vad topicu si nu se rezolva...le explik cum sta treaba...doar sa nu faceti vreo boacana...adik sa va ia gura pe dinainte cumvaTongue
asha cum o fost cazu lu lupo etcBig Grin

bafta
#19
ce boacana sa fac evo ? .....pt mine nu e problema ca nu mai am admin ....e problema ca nush de ce imi merge scadat cs-ul si nu pot intra sa joc pe u-s ca player ......nu ma framanta ca nu am admin ....poate isi fac treaba bine "noua generatie" nu am treaba cu ei .....cel mai mult ma deranjat lipsa de respect fatza de mine ,ca dupa cum am zis joc aici si numai aici de foarte foarte mult timp, si dupa atatia ani sa mi se faca una ca asta nu e frumos .....sper sa imi fac netul sau calculatorul si sa pot revenii candva pe u-s ....bafta all
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#20
fff aiurea bofanel si manutza playeri si admini cu experienta ciudat k ei platesc pt greselile lui dijmarescu...politica sv e aiurea sunt inlocuiti admini cu vechime si experienta :-??:-?? m-ai am cateodata o surpriza intru pe sv si vad cate un admin n0u si fara suparare pe unii ii bat comenzile Wink pacat o sa aiba mult de pierdut servarul Wink in rest Bft la kill Wink si il asteptam pe bofanel la un cs Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
luati si discutati cu catalin si vedeti care e treaba. nu va mai plangeti pe forum degeaba ca nu rezolvati. datil pe ala afara din clan daca e vorba ca nu aveti treaba cu el si cu asta basta. eu as vrea sa aveti adminele inapoi, dar voi nu faceti nimic in privinta asta. vorbiti cu catalin, cereti-va scuze, poate chiar daca nu ati gresit, si folosi-va adminele cum trebuie, nu luati apararea nimanui.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)