Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie rox.
#31
rox imi da kick desi nu fac nimic, aiurea!
cer scoaterea adminului da'o in bureti ! exagereaza deja cu adminul asta. abuzeaza de el pt probleme personale!
YES, OH MY GOD
#32
si continua sa imi dea kick aiurea. am inceput sa o injur. da nu pot sa ma joc ca e ea ciufuta!
YES, OH MY GOD
#33
am 10 kick'uri de la rox
YES, OH MY GOD
#34
12 kick'uri . si nici macar nu vorbesc! pur si simplu joc
YES, OH MY GOD
#35
13 kickuri
YES, OH MY GOD
#36
14 kickuri
YES, OH MY GOD
#37
btw pe langa kick'uri eram amenintat cu bataie de catre un ratat care'l bat de'l omor, dar ideea in sine ca nu facea nimic! si era numai rox Smile

L.E. : m'am adresat celui care m'a amenintat cu co*ie. so, am vbit urat, daca decizia ownerilor e sa'mi dea permanent ii inteleg perfect, dar eu nu accept ca un admin sa'si bata joc de mine si un player vai de capul lui sa ma ameninte cu bataia cand il pot nenoroci. Smile
YES, OH MY GOD
#38
Cu acesti limbaj "de cartier" denoti, simplu fapt ca esti necioplit. Ai postat odata, de doua ori, de trei ori... nu te ia nimeni in considerare. Vrei sa muti muntii din loc, micule Harap-Alb?
ALL IN!
#39
@ pheno , exagerezi deja cu n posturi ai butonu edit ,si mia usor cu limbaju ca nu esti vreun jupan
@ sebastian , tu , trebuie sa iti postezi parerea nu altceva, nu sa tragi lumea la raspundere



Dupa incidentul de acum cateva minute de pe server , am sa postez maine toata consola cu esentialul ce a fost pe server . ( se poate verifica si in loguri )
#40
SebastiaN Wrote:Cu acesti limbaj "de cartier" denoti, simplu fapt ca esti necioplit. Ai postat odata, de doua ori, de trei ori... nu te ia nimeni in considerare. Vrei sa muti muntii din loc, micule Harap-Alb?


tu cine naiba esti de te bagi in seama? a da esti fratele lu' goodbye my lover cu care faci monitor si te faci mare counterist si te bagi in seama cu mine? zii lu' frate'tu ca nu are de'a face cu viata.
YES, OH MY GOD
#41
Harap-Alb, ce legatura are fratele meu cu discutia. Ai ceva sa obiectezi, mie trebuie sa-mi zici. Roxana, isi face "meseria" foarte bine, esti tu foarte "lipicios" cu toata lumea, si de la prea mult dulce ti se mai face si greata.
ALL IN!
#42
SebastiaN Wrote:Harap-Alb, ce legatura are fratele meu cu discutia. Ai ceva sa obiectezi, mie trebuie sa-mi zici. Roxana, isi face "meseria" foarte bine, esti tu foarte "lipicios" cu toata lumea, si de la prea mult dulce ti se mai face si greata.


dnd . esti pe langa topic! daca ma apuc sa comentez despre tine umplu' o pagina intreaga
YES, OH MY GOD
#43
Te rog, Creanga!

Warn, pentru sebi!
ALL IN!
#44
Chestia cu 16oameni pe usp_map este adevarata , eram si eu la joc , si doamna rox se " alinta " cu domnul smantanosu care erau "undercover " , nu am nimic cu nici unul dar o data ce ai niste litere in fata altora ar trebui sa iti aduci aminte de ce le ai tu si nu altii , rox chiar daca zici ca am ceva cu tine dar wrong , pheno nu mi-ai placut la inceput ca vorbeai mult dar te-ai mai " linistit " . Daca ar sta cineva undercover la admini astea noi s-ar scoate pe capete . dar sustin .. Mai putin chat , mai mult joc .
#45
TuTuNeL Wrote:Chestia cu 16oameni pe usp_map este adevarata , eram si eu la joc , si doamna rox se " alinta " cu domnul smantanosu care erau "undercover " , nu am nimic cu nici unul dar o data ce ai niste litere in fata altora ar trebui sa iti aduci aminte de ce le ai tu si nu altii , rox chiar daca zici ca am ceva cu tine dar wrong , pheno nu mi-ai placut la inceput ca vorbeai mult dar te-ai mai " linistit " . Daca ar sta cineva undercover la admini astea noi s-ar scoate pe capete . dar sustin .. Mai putin chat , mai mult joc .


imi recunosc greselile, vorbesc mult, dar sunt player nu am responsabilitati, imi primesc gag, c'est la vie, asta'i viata. dar ca admin cu responsabilitati fata de un server pe care noi il numim "respectat", ca de'aia ma chinui sa scot adminii degeaba, pt ca respect serverul si unii isi bat joc, ar trebui sa invete . stiu cum eram inainte, am luat slot, m'am mai cumintit in semn de respect pentru Domnul DJ, dar asta nu inseamna ca pot fi injurat de mama fara sa se ia masuri de catre adminii de fata,si sa fiu batjocorit de d'soara rox : )
YES, OH MY GOD


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)