Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Maryan
#1
- numele adminului : Maryan
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment : Insane
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine : Ban
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa : <!-- m --><a class="postlink" href="http://imageshack.us/photo/my-images/444/marianyx.jpg/">http://imageshack.us/photo/my-images/444/marianyx.jpg/</a><!-- m -->
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat:
Suspend 1 luna , si vreau sa dea COPY/PASTE din consola cu comanda executata pe mine."Cica" mi-a facut 4 poze , dar cand am intrat in folder nu aveam nimic.
#2
Maryan a facut pozele(daca vrei iti zic si cum se fac),si,pozele le vezi doar tu si nimeni altcineva de pe server
Ps:Nu mai ameninta ca vb cu x si y ca nu e frumosSmile
#3
cauta mai bine pozele si posteaza-le pe forum Wink
#4
ti-am cerut cv sa dai copy/paste in consola cu comanda executata pe mine sa vad daca ai scris corect sau nu...ce poze vrei sa-ti dau daca nu am cautat si nu am gasit nimic?
Daca nu se rezolva ceva degeaba cred ca unii au admin de forma.
#5
mnt. erai pe steam cand ti s-au facut poze ?
#6
nu m-am uitat la poza , vezi ca asa mi s-a intamplat si mie sa mi se faca poze si pe non - steam sa nu le gasesc in cstrike
#7
Nu inteleg cum de numa voua vi se intampla ba sa nu vedeti ceilalti playeri cu steam,ba sa nu gasiti poze...
Nu a dat pozele,maryan a procedat 100% corect!
Oricum banu e de o zi,maine poti juca iarasi
#8
nu intelegi , lui nu-i apar pozele in cstrike
#9
ce-s cu posturile astea inutile?
Comanda s-a executat? (comanda merge 100%) astept confirmare de la Maryan
Nu ai poze ai ban, alte neclaritati?
#10
ce windows ai mnt?
#11
asta am zis si eu nu ai pozele ban ..... ma luat cu "lasa ca vb cu X ca vb cu Y"
#12
playa Wrote:ce windows ai mnt?
win XP.

Anachy ai f mare dreptate dar cand ai scris comanda eronat si nu ai fost atent sau nu stiu eu ce s-a intanplat de nu am pozele in cstrike cu ce sunt vinovat eu sa primesc ban? Si de aia am zis sa dea COPY/PASTE in consola sa fiu si eu lamurit ca a fost executata corect.
Mai aveti si alte nelamuriri ?
#13
XP am si eu si nu imi apar pozele in cstrike pe non -steam
Uite intri pe sv si zici la un admin sa-ti faca poze si te uiti in cstrike daca-ti apar .
#14
pai sa rezolvam cumva problema in cazul in care e de la cs. pune altu.
Daca e de la program, vedem. Iar cnosola se poate verifica cred..daca chiar vrem sa vedem ce si cum s-a executat/scris. Fa cumva sa ai un cs care "primeste" poze. E spre binele tau.
#15
comanda este extrem de simpla: amx_ss nr.poze nick

e greu de gresit...dar nu imposibilBig Grin...intaleaza alt cs, cel de pe forum....si spor la frag


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)