Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme lag
#1
Buna u-s.Am si eu o mica problema cu lagul.Inainte aveam 50-60 iar acum depaseste 90.Am reinstalat windows,cand intru pe cs nu rulez nici un program care poate mari lagul (messenger,torrent etc).Ma poate ajuta cineva?
Daca m-as intoarce in trecut,nu as shimba nimic
Reply
#2
try , rate 25000
Reply
#3
ai de la click net?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#4
Si eu am aceeasi problema(scz ca intervin dar nu mai fac un post nou)...windowsul e schimbat de acuma cateva zile....am rate 25000...am counter non-steam(cel de la bogdanel#but).....
Imi zice si mie cineva vreo solutie?
Ps:Am net de la romtelecom...cu modem:|
Reply
#5
da danutz,am de la click net(modem)
Daca m-as intoarce in trecut,nu as shimba nimic
Reply
#6
Am incercat si alte 2 srv si am lag 30-40.Asta ar inseamna ca e de la srv.Dar de ce ceilalti au lag mic?Daca ma poate ajuta cinvea sa inteleg?
Daca m-as intoarce in trecut,nu as shimba nimic
Reply
#7
Andrei citeste asta cu atentie.sper sa te ajute.pe multi i`a ajutat


<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/tutorial-calculatoare/in-ajutorul-jucatorilor-abonati-la-clicknet-t5473.html">tutorial-calculatoare/in-ajutorul-jucatorilor-abonati-la-clicknet-t5473.html</a><!-- l -->
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#8
danutzZ Wrote:Andrei citeste asta cu atentie.sper sa te ajute.pe multi i`a ajutat


<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/tutorial-calculatoare/in-ajutorul-jucatorilor-abonati-la-clicknet-t5473.html">tutorial-calculatoare/in-ajutorul-jucatorilor-abonati-la-clicknet-t5473.html</a><!-- l -->
Danutzz eu nu am modem la fel ca in imaginea aia...si nu merge:|
In fine de abea 2-3 zile imi face asa...inainte aveam lag 60 max..acuma ajung si la 80...
Reply
#9
danutzz .. ai o rezolvare si pentru cei cu net de la UPC ? ._. .. inainte aveam lag de 30-35 maxim . si acum 90 O_O . wdf?
am modem .. am si router dar asta nu conteaza ... il aveam si inainte si nu aveam probleme ..

s`a mai intamplat odata asa .. s`a umblat la server si si`a reveint . acum iar -.-
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#10
nu prea stiu...Sad
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#11
e si de la server.. in ultimile zile si mie mi-a cam sarit lagu peste limita normala adica 32-35
Reply
#12
problema rezolvata(mrs danutzz)
Daca m-as intoarce in trecut,nu as shimba nimic
Reply
#13
LoadinG Wrote:Si eu am aceeasi problema(scz ca intervin dar nu mai fac un post nou)...windowsul e schimbat de acuma cateva zile....am rate 25000...am counter non-steam(cel de la bogdanel#player).....
Imi zice si mie cineva vreo solutie?
Ps:Am net de la romtelecom...cu modem:|


tu nu ai steam??
Reply
#14
burlaku Wrote:
LoadinG Wrote:Si eu am aceeasi problema(scz ca intervin dar nu mai fac un post nou)...windowsul e schimbat de acuma cateva zile....am rate 25000...am counter non-steam(cel de la bogdanel#player).....
Imi zice si mie cineva vreo solutie?
Ps:Am net de la romtelecom...cu modem:|


tu nu ai steam??
Nu am deloc steamSmile)De ce crezi ca am facut cerere?Wink)
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)