Poll: Ce preferatzi?
You do not have permission to vote in this poll.
ban toate clasele de ip dinamic cu probleme
20.00%
3 20.00%
server Steam Only
80.00%
12 80.00%
Total 15 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intrebam poporul...si lumea libera de parerea are
#31
pe steam e cu totul altceva.poti juca si 2 v 2.Wink lg si sc.cu buti nu ai cum.
cred ca intelegi la ce ma refer.
#32
cel mai bine e sa folositi sxe-injected atunci cand intra cineva pe server care nare sxe-injected sa primeasca kick dupa o perioada de joc si sa i se schimbe numele si cine vrea sa joace sasi puna sxe. simplu, eficient,usor si gratis.
#33
copile esti fenomenal...taci in pIm k ma disperi...ideile tale..ai citit mark ce o fost cu sxe si ce so postat mai sus?>...
ink un singur post deastea unde itzi bagi tu nasu si ai ban pe forum
#34
si sincer satzi zic ceva...nu mio pasat...cu sxe pana ce o fost cu auto kick era oribil..dupaia jucam 2v2 pe snow....cu steam only makr eram mai multzi....si mera sigur nu itzi inchidea cs pt ns ce criputuri sau erori...deci...eu vreau steam only..uite aici dc...NU IMI PASA dak joak 5 pe server...atata tp k ala cu care joc stie sa puna bomba....sa faca defuse....sa stie sa se comporte si sa vb dishciplinat...sa se uite la radar...sa joace in echipa...si cel ami important sa NU aiba coduri

pricepi tu?...pt mine ma doare fix undeva k pe server is 24 de persoane si joak toate atata tp kt jumate nici nu stiu ce ii aia bomba...sau sa mearga totzi la un X...sau dak is ct sa tzina X....sa nu dea flesh la coechipieri...si asha mai departe...+ k is deashtia am dinamic ma doare la bendix...bag cod ii injur....imi fac de cap imi da ban in 5 sec is pe server cu alt nume si tot codat joc....nu ms...1 an de zile mie mio AJUNS....Wink
#35
ideea este ca sunt jucatori care joaca numai pe servere steam only....si trecand pe steam only suntem deja cativa....o sa mai atragem si altii care nu le place decat steam only....si probabil ca din cei care nu au steam o sa mai fie vreo cativa care o sa isi ia steam numai ca sa joace....si uite asa creste svu...parerea mea
#36
deja eu mam apucat sa imi umplu lista de steam si grupu ala awp lovers....si am inceput sa incurajez si sa le explic beneficiile unui steam playerilor de pe server...intrun fel fac reclama la steam si etc...si knd nu merge serv sau joc mix-uri le cer steam id-urile...k, candva sa ii pot chema la joc
#37
pe mai multi de jumatate din comunitatea aia awp lover nui nunosc si nus de pe u-s
#38
daaa logic...pt k asta ii ideea...sa strang catzi mai multzi sa afle de u-s...dak is in comunitate nu inseamna k is de pe u-s...si eu leam dat invite k sa fac reclama
#39
io zic steam only
#40
dexter Wrote:io zic steam only

in urma parerii tale ..am hotarat la conferinta ca serverul sa ramana nonsteam!
#41
raman NoSteam pt moment

topic inchis


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)