Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eroare pe fond albastru pe win 7 32 bit
#1
De fiecare data dupa ce ies din cs,cu quit in consola sau quit din meniul jocului imi da o eroare pe fond albastru apoi se restarteaza calculatorul.
Mai am probleme si in consola cand apas ~ si incerc sa scriu ceva in consola ba dispare consola,ba nu-mi scrie ba scrie o litera iar la urmatoarea se inchide.Am incercat diferite kit-uri de cs si la fel face.
Mai e o problema , daca las la setarile de la video pe normal nu mi se vede pe tot ecranul,trebuie sa selectez acolo widescreen ca sa se vada tot dar singura rezolutie e 1270 * 780 si nu prea pot juca Big Grin
Sa fie asa de problematic la jocuri windows 7 pe 32 biti? Pe vista x64 mergea bine.
#2
Aceiasi problema am avuto si eu.Am rezolvato cu downloadul driverelor pt windows 7 de pe site-ul respectivei placi video Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
e de la noul tau laptop cu care te ai laudat atat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#4
probleme cu literele in cs am si eu , mai ales cand scriu in consola
#5
eroare pe fond albastru = bluescren

Bluescrenu-l se datoareaza incopatibilitati placutelor de memorie ram ( nu au aceleasi frecvente) sau instalarea incorecta a windows-ului.contacteaza-ma pentru ajutor
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
asta e eroare care mi-o da...si numai pe windows 7..Sad


Attached Files
.jpg   24052010.jpg (Size: 137.73 KB / Downloads: 414)
#7
ori ai vreun program ce merge in compatibility mode pe win 7 si da peste cap driveru respectiv, facand sa cedeze windowsu..
#8
si acuma ne arati ca ai telefon smecher Smile)))


sau mai bine zis Cad ca sunt la moda pozele cu telefoanele
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)