Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Datele Adminilor pt "informatzii admin" [read pls]
#1
eu propun k sa se faca un Topic in care sa fie scrishi totzi adminii de pe serv...IP-URILE, de ce rang is, varsta si steam id(dak este cazul) in caz de un incidente sa se stie...si sa se mai tzina si evidentza adminilor....sa stie lumea care mai joak pe serv si care nu Big Grin....etc

este doar o propunere (ideea mea Wink)...si decizia voastra (ownerilor)

ms Big Grin
#2
yo te sustin parere buna :wink:
#3
PyR(o) Wrote:eu propun k sa se faca un Topic in care sa fie scrishi totzi adminii de pe serv...de ce rang is, varsta si steam id(dak este cazul) in caz de un incidente sa se stie...si sa se mai tzina si evidentza adminilor....sa stie lumea care mai joak pe serv si care nu Big Grin....etc

este doar o propunere (ideea mea Wink)...si decizia voastra (ownerilor)

ms Big Grin



FFFF de acord. Mihai

Putem discuta si noi jucatoriii ca sa afle si parerea noastra. Ce ziceti?????
#4
dak face cnva asta sa nu patim k la clasament cu ikks si skelmbar k se cearta kre sa faca clasamentu Smile)
#5
preferabil sa faca cei ce dau admine pt k ei au evidentza cel mai exact...Wink
#6
am uitat ceva mai important IP-URILE adminilor Big Grin

am corectat si sus Wink)
#7
PyR(o) Wrote:eu propun k sa se faca un Topic in care sa fie scrishi totzi adminii de pe serv...IP-URILE, de ce rang is, varsta si steam id(dak este cazul) in caz de un incidente sa se stie...si sa se mai tzina si evidentza adminilor....sa stie lumea care mai joak pe serv si care nu Big Grin....etc

este doar o propunere (ideea mea Wink)...si decizia voastra (ownerilor)

ms Big Grin

Steamid nu se poate deoarece pe server nu iti poti vedea steamID doar daca il ei de pe un servere care merge comanda "status"
#8
sincer nu am inteles nik
#9
edy Wrote:
PyR(o) Wrote:eu propun k sa se faca un Topic in care sa fie scrishi totzi adminii de pe serv...IP-URILE, de ce rang is, varsta si steam id(dak este cazul) in caz de un incidente sa se stie...si sa se mai tzina si evidentza adminilor....sa stie lumea care mai joak pe serv si care nu Big Grin....etc

este doar o propunere (ideea mea Wink)...si decizia voastra (ownerilor)

ms Big Grin

Steamid nu se poate deoarece pe server nu iti poti vedea steamID doar daca il ei de pe un servere care merge comanda "status"

mah STEAM ID.....nu STEAM IP Wink....ii o diferentza Wink
#10
PyR(o) Wrote:
edy Wrote:
PyR(o) Wrote:eu propun k sa se faca un Topic in care sa fie scrishi totzi adminii de pe serv...IP-URILE, de ce rang is, varsta si steam id(dak este cazul) in caz de un incidente sa se stie...si sa se mai tzina si evidentza adminilor....sa stie lumea care mai joak pe serv si care nu Big Grin....etc

este doar o propunere (ideea mea Wink)...si decizia voastra (ownerilor)

ms Big Grin

Steamid nu se poate deoarece pe server nu iti poti vedea steamID doar daca il ei de pe un servere care merge comanda "status"

mah STEAM ID.....nu STEAM IP Wink....ii o diferentza Wink

Deci la cei zici tu Steamip se numeste steamID
Alt cevae id de steam
#11
gata edy esti si u desteptu pamantului aqu ......noroc de ikks k tea invatat cs k dak nu erai un butalau a gresit si omu nui scoate ochii de aqu :roll:
#12
a buff invata sa folosesti radaru si mai vb
#13
asta nui loc de cearta terminatzi
#14
wa edy stiu sa folosesc radaru nu te teme !! dak nu era ikks u nu stiai ce e ala Smile)
#15
PyR(o) Wrote:eu propun k sa se faca un Topic in care sa fie scrishi totzi adminii de pe serv...IP-URILE, de ce rang is, varsta si steam id(dak este cazul) in caz de un incidente sa se stie...si sa se mai tzina si evidentza adminilor....sa stie lumea care mai joak pe serv si care nu Big Grin....etc

este doar o propunere (ideea mea Wink)...si decizia voastra (ownerilor)

ms Big Grin

[u-s]mihai sau mihai
admin full
39 ani
ip 111.111.111.2
steam id ***********
daca aveti ceva sa-mi ziceti astept. Mc.

Merge si aici sa discutam nu neaparat sa facem topic nou. Imi puteti spune ce anume nu e ok pe server aici si am sa citesc si raspund. Promit. Mihai.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)