Poll: Care este adminul vostru preferat?
You do not have permission to vote in this poll.
mihai
7.89%
3 7.89%
dj
28.95%
11 28.95%
zuzu
18.42%
7 18.42%
playa
21.05%
8 21.05%
Sido
2.63%
1 2.63%
ikks
7.89%
3 7.89%
EvolvE^
5.26%
2 5.26%
A][Le][Xa
0%
0 0%
DjBOBO
2.63%
1 2.63%
Ghiaur
5.26%
2 5.26%
Total 38 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adminul preferat :D
#16
inainte de asta scria admin server cs ...... dar dupa ce i s-a scos adminul ... i s-a schimbat numele ! e opera unui plugin de la server !
#17
eu cred k zuzu ... desi imi dadea bann pe fiecare ziBig Grin.Tongue
#18
am votat ZUZU ....chiar dak ma cert cu el pt orice prostie ....dar mam obisnuit cu el....il stiu de un an si ceva .....e baietzas !!!.....urmatorul e dj ....e un om cu f mult bun simt......il respect .....si pe toti ceilalti.......pacat ca nu sunt si io printre voi .....asta e .....dak voi considerati ca nu merit e ok!!! BAFTA ALL !!!!
#19
pe mine m-ati uitat .. lasa ca va tin eu minte Sad
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#20
aici am scris adminii kre stau mai des pe serv..oriqm nor inkput totzi si ii numaru mazim de POLL kre se poate pune Big Grin...srry :*
#21
vot dj
.
.
.
.
.
.
.
#22
Toti admini is preferati de toti punct si de la capat



___________________

Don`t worry be happy !
#23
adminu preferat=MANUTZASmile)=)))=)))
#24
DJ si MIHAi.cei mai maturi si mai de treaba admini.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#25
:* )*( care stie ce inseamna sa ii descifreze si lui danutzZ =))
#26
playa Wrote::* )*( care stie ce inseamna sa ii descifreze si lui danutzZ =))

pupator de funduri? Smile))
#27
da..sau se mai zice pupincurist
#28
nu pot sa-ti zic nimic pt ca esti cu 5 ani mai mare.tot timpul tu ai dreptate Wink.pe o alta pagina ziceai ca nu-s matur ca nush ce.dar nu stiu daca te-am numit in vreun fel.cred ca am pastrat limita bunului simt.sal
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#29
we man...cand intri pe sv iti dau o comanda noua: amx_was_a_joke danutzZ. dar asa fiind intre baieti mai mult pe aici pe sv ca fete canci nu prea imi place sa te vad ca te dai la baieti Smile) amx_was_a_joke danutzZ
#30
pupincurist =))))) ce duma


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)